اعلام زمان اجرای طرح کالا برگ الکترونیکی برای مددجویان امداد

کدخبر: ۵۷۷۸۳۳
اقتصادنیوز: مدیرکل کمیته امداد ایلام از طرح صدور کالا برگ الکترونیک برای مددجویان دهکهای یک تا سه درآمدی این نهاد و اجرای آن از هفته آینده خبر داد.
اعلام زمان اجرای طرح کالا برگ الکترونیکی برای مددجویان امداد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «رضا طاهری» مدیرکل کمیته امداد ایلام با اعلام این خبر اظهار کرد: این طرح با همکاری وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی انجام می گیرد و  از طریق این کالابرگ مددجویان می توان نسبت به تهیه ۱۱ قلم کالاهای ضروری اقدام کنند.

جزئیاتی جدید از واگذاری زمین به خانوارهای دارای ۳ فرزند

وی افزود: در این طرح یارانه  اعتباری خانوارهای دهکهای درآمدی 1- 2 و 3 مورد حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی،  ۲۰ درصد افزایش می یابد که شرط استفاده از این افزایش اعتبار، خرید بیش از ۷۰ درصد یارانه معادل ۳۲۰ هزار تومان به ازای هر نفر است.

طاهری ادامه داد: همچنین خانوارها می‌توانند یک ماه زودتر از واریز یارانه از اعتبار خود استفاده کنند و استفاده از این طرح برای همه مشمولین، اختیاری است.
وی ادامه گفت: در این طرح کارت جدیدی صادر نمی شود و همه کارت های بانکی به نام سرپرست خانوار قابل استفاده است.
 مدیرکل کمیته امداد ایلام تصریح کرد: شیر کم چرب بطری، پنیر، تخم مرغ، گوشت مرغ، روغن مایع، ماکارونی، برنج ایرانی، لبنیات( ماست پرچرب پگاه) قند و شکر، حبوبات و گوشت منجمد گوساله، ۱۱ قلم کالای اساسی در طرح کالابرگ الکترونیکی است و تعداد ۶ فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ در این طرح مشارکت دارند و در شهرها و روستاهای کوچک نیز برای فروشندگان بارکدخوان نصب می شود تا دسترسی مردم و امکان بهره‌مندی عمومی از کالابرگ الکترونیکی فراهم شود.

طاهری تاکید کرد: همه خانوارهای مشمول طرح می توانند با نصب برنامه شبکه ملی اعتبار «شما» و یا شماره گیری #۱۴۶۳*۵۰۰* از باقی مانده اعتبار خود مطلع شوند .

تیتر یک
کارگزاری مفید