6 متر قد، 14 متر طول؛

تصاویر شوکه کننده از غول پیکرترین خودروی جهان

کدخبر: ۵۹۰۶۸۸
اقتصادنیوز : میلیاردر شیخ حمد بن حمدان آل نهیان از خانواده سلطنتی امارات رکورد جهانی گینس را برای بزرگترین هامر جهان با 6 متر قد، 14 متر طول و 6 متر عرض دارد. این خودرو کاملاً قابل رانندگی است و تقریباً دو خط اتومبیل را در بر می گیرد.
تصاویر شوکه کننده از غول پیکرترین خودروی جهان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، بسیاری از علاقه‌مندان به خودرو دوست دارند تا کامیون‌ها و شاسی بلندهای خود را با استفاده از کیت های بالابر و لاستیک های کامیون بزرگ جلوه دهند. اما یک مرد از امارات متحده عربی همه طرفداران خودرو را بهت زده کرده‌است.

میلیاردر شیخ حمد بن حمدان آل نهیان (معروف به "شیخ رنگین کمان") از خانواده سلطنتی امارات رکورد جهانی گینس را برای بزرگترین هامر جهان با 6 متر قد، 14 متر طول و 6 متر عرض دارد. این خودرو کاملاً قابل رانندگی است و تقریباً دو خط اتومبیل را در بر می گیرد.

هامر بخشی از مجموعه رکورد جهانی این میلیاردر از وسایل نقلیه 4 در است که شامل 718 کامیون و شاسی بلند است.

هامر غول‌پیکر شیخ اماراتی خبرساز شد!/ عکس

گفته می‌شود که این هامر با چهار موتور دیزل کار می‌کند و فضای داخلی آن شبیه یک خانه است. حتی یک سینک و توالت در سطح پایینی آن نصب شده‌است!

هامر غول‌پیکر شیخ اماراتی خبرساز شد!/ عکس

این تنها وسیله نقلیه بزرگی نیست که شیخ در اختیار دارد. همچنین می‌توانید جیپ ویلیز هیولایی او را در موزه دیگری که مالک آن است، یعنی موزه ملی خودرو امارات، پارک شده بیابید.

منبع: powernationtv

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید