پمپ‌ بنزین‌های کرج قفل کرد/ ماجرا چیست؟

کدخبر: ۵۹۲۵۱۲
اقتصادنیوز: شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان البرز گفت: اجرای طرح جدید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی درباره الزام رانندگان به استفاده از کارت سوخت شخصی و شایعه افزایش قیمت بنزین سبب شده تا صف‌های طولانی در پمپ بنزین‌ها بوجود آید.
 پمپ‌ بنزین‌های کرج قفل کرد/ ماجرا چیست؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، افتخاری معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان البرز در کرج با اشاره به اینکه در دو روز گذشته جایگاه‌های سوخت بنزین در شهر کرج با صف‌های طویلی مواجه شده‌اند، گفت: مصرف بنزین در البرز 15 درصد افزایش داشته است. 

وی با بیان اینکه استان البرز در حال حاضر در شرایط خاص و کریدور اصلی چندین استان قرار دارد، افزود: با توجه به افزایش گرما و فصل تعطیلات، مصرف سوخت بیشتر می‌شود. از هموطنان عزیز تقاضا داریم در اوج پیک گرما جز در صورت نیاز از خودروهای شخصی خود استفاده نکنند. 

افتخاری با اشاره به اینکه از ابتدای سال 1402 تا امروز 585 میلیون لیتر انواع بنزین (سوپر، یورو4 و معمولی) در استان البرز توزیع شده است، گفت: حجم توزیع انواع بنزین در استان البرز شامل بنزین یورو 4 با بیش از 134 میلیون لیتر، بنزین معمولی 439 میلیون لیتر و بنزین سوپر به 12میلیون لیتر بوده است.  مصرف انواع بنزین در استان البرز نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 15 درصد افزایش داشته است. 

میزان سهمیه بنزین روی کارت‌های سوخت تغییر می کند؟

وی گفت: اجرای طرح جدید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی درباره الزام رانندگان به استفاده از کارت سوخت شخصی و شایعه افزایش قیمت بنزین سبب شده تا صف‌های طولانی در پمپ بنزین‌ها بوجود آید. 

معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان البرز  ادامه داد: بنزین با قیمت و میزان مصوب اعلام شده در اختیار شهروندان قرار دارد و به هیچ عنوان عرضه بنزین کاهش پیدا نکرده است. امیدواریم تا چند روز گذشته این تلاطم کاهش یابد زیرا هر یک خودرو جز یک باک بنزین‌ نمی‌تواند  بزند پس از شهروندان  انتظار داریم با درایت کامل این شرایط را کنترل کنند.

بنزین ,

بنزین ,

بنزین ,

 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید