موافقت رئیسی با پروژه احمدی نژاد!/ خبر مهم درباره مونوریل قم

کدخبر: ۶۰۵۱۵۷
​معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: پروژه مونوریل قم به عنوان یک پروژه شاخص در نظام جمهوری اسلامی شناخته شده و رئیس جمهور موافق ساخت این پروژه در قم است و بارها تاکید کرده که مجموعه دولت پیگیر تکمیل مونوریل قم باشند.
موافقت رئیسی با پروژه احمدی نژاد!/ خبر مهم درباره مونوریل قم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم، محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور در جلسه بررسی وضعیت پروژه مونوریل قم که در سالن امام جواد(ع) برگزار شد، اظهار کرد: شهر قم طی ۱۰ سال اخیر شاهد تحولات بسیاری بوده که این‌ها نتیجه زحمات مدیریت شهری است.

،وی ادامه داد: متاسفانه بیش از ۱۰ سال است که کلنگ پروژه مونوریل قم بر زمین خورد و با وجود همه مشکلات مختلف سال‌ها پیش عملیات اجرایی آن متوقف شد.

منصوری تصریح کرد: حال بعد از گذشت این همه سال این پروژه باعث گلایه‌مندی مردم قم شده که چرا مشکلات این پروژه حل نمی‌شود.

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: واقعیت این است که استاندار قم باید ابتدا پیگیر این باشد که مدیریت شهری موافق اجرای این پروژه است یا خیر؛ در صورتی که درون استان به توافق رسیده شد استاندار قم می‌تواند این موضوع را از مراجع ملی پیگیری نماید.

وی در ادامه عنوان کرد: آنچه باید مورد توجه قرار گیرد این است پروژه مونوریل قم به عنوان یک پروژه شاخص در کشور شناخته می‌شود بدین جهت مدیریت شهری نباید خود را از تکمیل این پروژه کنار بکشد.

منصوری اشاره کرد: باتوجه به اینکه این پروژه مربوط به مدیریت و خدمات شهری است توقع داریم شهرداری قم حداقل ۵۰ درصد تامین منابع مالی این پروژه را برعهده گیرد.

معاون رئیس جمهور مطرح کرد: برخی پروژه‌ها صرفا نباید دیدگاه اقتصادی داشته باشند بلکه ما باید به‌دنبال ورود تکنولوژی جدید به کشور باشیم‌؛ مونوریل نیز تکنولوژی جدیدی است که باید وارد کشور و شهر قم شود.

منصوری عنوان کرد: رئیس جمهور موافق ساخت این پروژه در قم است و بارها تاکید کرده که مجموعه دولت پیگیر تکمیل مونوریل قم باشند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی