دردسر تازه دولت با محدودیت کارت سوخت/صدای جایگاه‌داران دراومد

کدخبر: ۶۰۶۹۰۱
اقتصاد نیوز: رئیس انجمن صنفی جایگاه‌داران سوخت خوزستان گفت: براساس این بخشنامه برای هر دو سکوی جایگاه سوخت، فقط یک کارت آزاد سوخت در نظر گرفته شده که این موضوع به شدت مشکل‌ساز شده است.
دردسر تازه دولت با محدودیت کارت سوخت/صدای جایگاه‌داران دراومد

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، ابراهیم الباجی اظهار کرد: بخشنامه‌ای که برای اعمال محدودیت در کارت‌ سوخت آزاد جایگاه‌ها صادر شده، جایگاه‌های سوخت را با مشکلات جدی مواجه کرده است.

وی افزود: براساس این بخشنامه برای هر دو سکوی جایگاه سوخت، فقط یک کارت آزاد سوخت در نظر گرفته شده که این موضوع به شدت مشکل‌ساز شده است و با توجه به اینکه بیشتر جایگاه‌های اهواز دارای دو سکو هستند می‌توان گفت که هر جایگاه یک کارت آزاد دارد.

چگونه رمز کارت سوخت را حذف کنیم؟+ جزئیات

رییس انجمن صنفی جایگاه‌داران سوخت خوزستان گفت: این مساله علاوه بر اینکه در جایگاه‌های سوخت ترافیک و صف‌های طولانی ایجاد کرده، باعث ایجاد درگیری فیزیکی و نارضایتی مردم شده است و باید در اجرای آن تجدیدنظر شود.

الباجی با انتقاد از این محدودیت اعمال شده در بحث کارت‌های آزاد سوخت جایگاه‌ها، ادامه داد: براساس بخشنامه‌ای که قبل وجود داشت، هر سکوی سوخت‌گیری یک کارت آزاد داشت اما اکنون گفته شده که برای هر دو سکو یک کارت آزاد در نظر گرفته شود که این موضوع به ویژه در خوزستان که مصرف سوخت خودروها بالاتر است اصلا درست نیست.

وی با اشاره به اینکه این تصمیم‌گیری انجام شده مدت زمان سوخت‌گیری را افزایش داده است، خاطرنشان کرد: تصمیم اعمال محدودیت برای کارت‌های آزاد برای مردم و جایگاه‌ها مشکلاتی را ایجاد کرده است و باید در آن تجدیدنظر شود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی