همسان‌سازی حقوق بازنشستگان هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف شود

کدخبر: ۶۰۸۵۴۹
اقتصادنیوز: نائب رئیس مجلس درباره همسان‌سازی حقوق بازنشستگان گفت: کمیسیون تلفیق با توجه به مشکلات فراوان بازنشستگان هرچه سریع‌تر این موضوع را تعیین تکلیف کند.
همسان‌سازی حقوق بازنشستگان هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، جبار کوچکی‌نژاد، در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری و تامین اجتماعی موضوع مهمی است. لازم است که رسیدگی به این موضوع به کمیسیون تلفیق واگذار شود و قبل از آنکه کار کمیسیون تلفیق به اتمام برسد، این موضوع در صحن کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد و دولت نیز اگر نظری دارد در صحن کمیسیون مطرح کند و در نهایت آنچه مبنا قرار گیرد که به تصویب صحن مجلس شورای اسلامی می‌رسد. هرچه که مجلس تصمیم بگیرد الزام آور است.

خبر خوش رئیس مجلس برای بازنشستگان

مجتبی ذوالنور، که اداره جلسه مجلس شورای اسلامی را برعهده داشت، در پاسخ به این تذکر بیان کرد: این موضوع به کمیسیون تلفیق ارجاع شد و بنده از رئیس کمیسیون تلفیق و اعضای این کمیسیون و خدمت‌گزاران دولت انقلابی انتظار داریم با توجه به مشکلات فراوان بازنشستگان هرچه سریع‌تر این موضوع را تعیین تکلیف کرده و در گزارش کمیسیون تلفیق بگنجانند تا برای حل مشکل بازنشستگان در صحن مجلس تصمیم‌گیری شده و مساله آنان مرتفع شود.

خبر خوش درباره بیمه سلامت/ پوشش کامل برای تمامی جمعیت ایران تا پایان برنامه هفتم+جدول

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی