شرایط فروش اقساطی کرمان‌موتور اعلام شد + جزئیات

کدخبر: ۶۱۸۱۳۷
اقتصادنیوز:شرایط فروش جک J4 با اقساط بلند مدت 12 تا 48 ماهه در کرما موتورز آغاز شد.
شرایط فروش اقساطی کرمان‌موتور اعلام شد + جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز براساس اعلام گروه خودروسازی کرمان‌موتور، اتومبیل جک J4 با اقساط بلندمدت و شرایط ویژه عرضه می‌شود. درادامه برای جزئیات بیشتر باما همراه باشید.

1559549_684

شرکت خودروسازی کرمان‌موتور، از دیروز دوشنبه مورخ ۴ دی‌ماه ۱۴۰۲ عرضه خودرو جک J4 را با شرایط ویژه و بصورت اقساطی آغاز نموده است. در ادامه با رایااستور همراه باشید تا جزئیات این طرح فروش را بررسی کنیم.

شرایط فروش اقساطی کرمان‌موتور

این گروه خودروساز، قیمت مصوب جک J4 را 765 میلیون و 890 هزارتومان اعلام کرده است. مشتریان می‌توانند 400 یا 500 میلیون‌تومان مبلغ کل را به‌دلخواه در مرحله اول پرداخت کنند. بسته‌به مبلغی که بعنوان مبلغ اولیه پرداخت می‌کنید، شرایط اقساط نیز متفاوت خواهد بود.

فضای-کابین-جک-J4-1011x720

[فضای کابین جک J4]

چنانچه درمرحله اول مبلغ ۴۰۰ میلیون‌تومان را واریز کنید، می‌توانید مابقی مبلغ را در اقساط ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماهه پس دهید. و چنانچه برای مرحله اول مبلغ ۵۰۰ میلیون‌تومان را به‌حساب شرکت واریز کنید، می‌توانید مابقی مبلغ را در اقساط ۱۲، ۲۴، ۳۶ و ۴۸ ماهه پرداخت کنید.

درنظر داشته باشید که اقساط در قالب چک و بصورت هرسه‌ماه یکبار پرداخت می‌شوند. بعنوان مثال: فرض کنید شما برای اولین مرحله مبلغ ۴۰۰ میلیون‌تومان را به‌حساب شرکت واریز کرده‌اید و قصد دارید مابقی مبلغ را در قالب اقساط ۲۴ ماهه پس دهید، دراین صورت شما باید ۸ فقره چک به مبلغ ۵۳.۸۹۶.۱۰۰ تومان را با فاصله ۳ ماه از هم به شرکت تحویل دهید.

درنظر داشته باشید که اقساط یک‌ماه بعد از پرداخت اولیه آغاز می‌شوند و تاریخ اولین چک نیز ۲۵ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ خواهد بود. کرمان‌موتور اعلام کرده است که خودرو را ۱۰ روز کاری بعد از واریز مرحله اول، به‌مشتریان تحویل خواهد داد.

1559550_346

چنانچه تمایل دارید دراین طرح فروش شرکت کنید، می‌توانید به سایت فروش اینترنتی کرمان‌موتور مراجعه کنید و نسبت‌به خرید جک J4 با شرایط ویژه اقدام نمایید. در ادامه می‌توانید جدول اقساط جک J4 را مشاهده کنید.

مشخصات فنی و امکانات رفاهی جک J4

دراین مدل از یک موتور 4 سیلندره 16 سوپاپ 1499 سی‌سی تنفس طبیعی استفاده شده که به‌کمک گیربکس CVT خود، می‌تواند 103 اسب‌بخار قدرت و 146 نیوتن‌متر گشتاور را به چرخ‌های جلو منتقل کند. حداکثر سرعت این خودرو، 180 کیلومتر است و در 13.6 ثانیه سرعت آن از 0 به 100 می‌رسد.

این مدل دارای امکانات و تجهیزات رفاهی زیادی از قبیل کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، ترمز ضد قفل ABS، توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD، کنترل فشار باد لاستیک ها TPMS، سیستم ضد سرقت، ریموت با کنترل از راه دور، قفل مرکزی + دزدگیر، قفل‌شدن اتوماتیک درب‌ها، سنسور پارک عقب، سنسور نور (Auto light)، چراغ‌های مه‌شکن جلو و عقب، تنظیم ارتفاع چراغ‌های جلو، چراغ‌های جلو مجهز‌به سیستم مشایعت تا درب منزل، ISOFIX، روکش صندلی چرم، شیشه‌های جانبی برقی، شیشه بالابر راننده با قابلیت بازشدن بصورت تک لمسی و… نیز میباشد.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید