رصد بازار مسکن

اجاره‌‌‌ آپارتمان در جنوب تهران چند؟+ جدول قیمت

کدخبر: ۶۲۷۴۴۳
اقتصادنیوز: بالاتر بودن سطح اجاره‌‌‌بهای پیشنهادی عمده واحدهای مسکونی عرضه‌شده به بازار مسکن محله‌‌‌های جنوبی تهران نسبت به توان مالی مستاجرها اولین دردسری است که این روزها بیش از همیشه مقابل متقاضیان این بازار قرار دارد.
اجاره‌‌‌ آپارتمان در جنوب تهران چند؟+ جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز روزنامه دنیای اقتصاد نوشت:اما دومین دردسر مربوط به سهم بیشتر اجاره‌‌‌بهای ماهانه نسبت به مبلغ رهن در بخش زیادی از فایل‌‌‌هایی است که این روزها به بازار اجاره مسکن این محله‌‌‌ها عرضه شده است.

با توجه به افزایش قابل‌توجه مبالغ اجاره‌‌‌بها، هم‌‌‌اکنون در برخی موارد حتی اجاره ماهانه برخی واحدها از کل مبلغ حقوق یا درآمد خانوارهای مستاجر در این محله‌‌‌ها بیشتر می‌شود؛ در برخی موارد این اجاره‌‌‌بها برابر با کل درآمد ماهانه فرد و در برخی موارد هم این میزان بیش از نیمی از درآمد و حقوق ماهانه فرد مستاجر است.

در فایل‌‌‌هایی که طی روزهای اخیر به بازار اجاره مسکن محله‌‌‌های جنوبی تهران در مناطق ۹ تا ۱۹ پایتخت عرضه شد، به طور متوسط مبلغ اجاره‌‌‌بهای یک واحد مسکونی ۷۲ مترمربعی، به صورت اجاره ماهانه ۶ میلیون تومانی، به علاوه پول پیش (رهن) ۳۲۰ میلیون تومانی پیشنهاد شده است.

rKAFVdYyB12S

 
 
 
پربازدیدترین‌ها
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی