برنامه جدید ایران خودرو رونمایی شد

کدخبر: ۶۲۸۴۴۷
اقتصادنیوز: معاون اقتصادی ایران‌خودرو گفت: تولید محصولات جدید، با ترکیب بهینه و مدیریت بهای ‌تمام‌ شده در بخش‌های مواد اولیه و قطعات، متقاعدسازی ارکان تصمیم‌گیر جهت قیمت‌گذاری منصفانه و تنظیم قیمت بازار در دستور کار است.
 برنامه جدید ایران خودرو رونمایی شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در جریان نشستی که امروز در حاشیه تست درایو محصولات برقی گروه صنعتی ایران‌خودرو با حضور نمایندگان برخی از رسانه‌ها، معاون اقتصادی ایران‌خودرو، با بیان این‌که سودآوری و خروج از شمول ماده ۱۴۱ اصلاحیه قانون تجارت، از مهم‌ترین راهبردهای گروه صنعتی ایران‌خودرو است، گفت: برای این‌منظور تولید محصولات جدید، با ترکیب بهینه و مدیریت بهای ‌تمام‌ شده در بخش‌های مواد اولیه و قطعات و همچنین استفاده از تمامی ظرفیت‌ها که توسط نهادهای تصمیم گیر پیش روی خودروساز قرار می گیرد، از جمله بورس کالا در دستور کار است.

وی ادامه داد: افزایش کارایی و بهبود بهره‌وری در گروه صنعتی ایران خودرو، به خصوص در شرکت‌های فرعی، جزو برنامه‌های راهبردی شرکت است.

خبر مرتبط
متقاضیان پژو عجله کنند / تصمیم سخت ایران خودرو!

اقتصادنیوز : مسیر تولید و فروش خانواده پژو در سال آینده دستخوش تغییرات گسترده می شود. این خبر برای متقاضیان این گروه خودرویی محبوب می تواند ناخوشایند باشد.

حسین تقدسی افزود: برنامه ایران خودرو برای خروج از شمول ماده ۱۴۱ اصلاحیه قانون تجارت، افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها است، که این امر نیازمند موافقت با درخواست شرکت جهت اصلاح قانون و صدور مجوزهای لازم از سوی مبادی ذی‌ربط است.

وی همچنین بیان کرد: انتظار می‌رود، راهبردهای مذکور و اقدامات در دست اجرا، شرکت را در مسیر سودآوری قرار دهد.

همچنین در این جلسه، اسماعیلی، مدیر سرمایه‌گذاری و اوراق بهادار شرکت ایران‌خودرو با بیان این‌که چند روزی است به دلیل تاخیر در انتشار صورت‌های مالی میان دوره‌ای حسابرسی‌شده شش‌ماهه سال ۱۴۰۲، نماد معاملاتی سهام شرکت دچار تعلیق شده‌، گفت: دلیل این موضوع تاخیر در ارایه صورت‌های مالی تلفیقی حسابرسی‌شده شرکت ایران‌خودرو دیزل ناشی از استقرار سیستم نرم‌افزاری جدید در آن شرکت بوده است که با توجه به انتشار صورت‌های مالی مذکور، انتظار می‌رود صورت مالی حسابرسی‌شده شرکت ایران خودرو تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه منتشر و نماد معاملاتی «خودرو» رفع تعلیق شود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی