هزینه اجاره خانه در ۲ شهرک معروف غرب تهران

کدخبر: ۶۳۱۷۷۳
رصد تازه‌‌‌ترین فایل‌‌‌های عرضه‌شده به بازار اجاره مسکن دو شهرک معروف و قدیمی‌‌‌ساز در غرب شهر تهران نشان می‌دهد هم‌‌‌اکنون متوسط اجاره‌‌‌بهای پیشنهادی هر مترمربع آپارتمان در این دو شهرک، با فرمول اجاره‌‌‌بهای ماهانه کل، حول و حوش ۲۸۰‌هزار تومان است.
هزینه اجاره خانه در ۲ شهرک معروف غرب تهران

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از دنیای اقتصاد،  میانگین اجاره‌‌‌بهای ماهانه پیشنهادی در تازه‌‌‌ترین فایل‌‌‌های عرضه‌شده به بازار اجاره مسکن دو شهرک «اکباتان» و «آپادانا»، رقمی حول و حوش ۱۲ میلیون تومان به همراه متوسط رهن پیشنهادی ۶۸۷ میلیون تومان است. با تبدیل هر دو رقم مربوط به متوسط رهن و اجاره‌‌‌بهای ماهانه در این فایل‌‌‌ها به میانگین اجاره‌‌‌بهای ماهانه کل، اجاره‌‌‌بهای ماهانه پیشنهادی به ازای هر مترمربع رقمی در حدود ۲۸۰‌هزار تومان است.

متوسط مساحت ۴۰ فایل اجاره آپارتمان در این دو شهرک که روز گذشته به بازار مسکن پایتخت عرضه شد، حدود ۱۲۰ مترمربع بود که میانگین اجاره‌‌‌بهای کل ماهانه این فایل‌‌‌ها رقمی  درحدود ۳۵میلیون تومان است. در صورتی که اجاره‌‌‌بهای پیشنهادی با فرمول رهن کامل محاسبه شود نیز این میزان به حول و حوش یک میلیارد تومان می‌‌‌رسد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید