جزئیات تازه درباره قیمت بلیت اتوبوس نوروز ۱۴۰۳/ زمان تعیین قیمت مشخص شد

کدخبر: ۶۳۱۹۲۷
اقتصادنیوز: رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری از برگزاری جلسه با مدیران سازمان راهداری برای تعییت قیمت بلیت اتوبوس در ایام نوروز ۱۴۰۳ خبر داد.
جزئیات تازه درباره قیمت بلیت اتوبوس نوروز ۱۴۰۳/ زمان تعیین قیمت مشخص شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، هفته گذشته باقرجوان با اشاره به آغاز پیش‌فروش اینترنتی بلیت اتوبوس برای ایام نوروز 1403 گفته بود: ارائه کد ملی و تلفن همراه هنگام خرید بلیت از طرف مسافران الزامی است.

وی افزود: با توجه به افزایش تقاضا در برخی مسیرها، از سوی استان ها نیازسنجی انجام می‌شود و حداکثر ظرفیت ناوگان برای خدمات رسانی به کارگرفته می شود.

خبر مرتبط
خبر مهم درباره قیمت‌های بلیت نوروزی اتوبوس

اقتصادنیوز: رییس اتحادیه شرکت‌های مسافربری از احتمال افزایش نرخ بلیت نوروزی اتوبوس و ارائه درخواست چنین اقدامی خبر داد.

وی بیان کرد: 11 هزار دستگاه اتوبوس، 19هزار دستگاه مینی بوس و 30 هزار دستگاه سواری کرایه در ایام نوروز در محورهای مختلف درون و برون‌استانی مسافران را جابجا می‌کنند.

در همین حال احمدرضا عامری رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با بیان این‌که هنوز جلسه‌ای در خصوص زمان فروش بلیت و قیمت بلیت اتوبوس نداشته‌ایم، گفت: سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای متولی این بخش و حاکمیت است.

وی بیان کرد: فردا یکشنبه 13 اسفند 1402 جلسه‌ای در سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای برای تعیین قیمت بلیت اتوبوس در ایام نوروز داریم.

وی تاکید کرد: فردا تصمیمات کشوری در این خصوص اتخاذ خواهد شد.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید