اطلاعیه مهم درباره دومین جلسه حراج سکه طلا در مرکز مبادله+جزئیات

کدخبر: ۶۳۲۴۳۶
اقتصادنیوز: مرکز مبادله ارز و طلای ایران، جزئیات دومین حراج سکه طلا را اعلام کرد.
اطلاعیه مهم درباره دومین جلسه حراج سکه طلا در مرکز مبادله+جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا از مرکز مبادله ارز و طلای ایران، در اطلاعیه این مرکز آمده است: بر اساس شیوه‌ نامه نحوه برگزاری حراج سکه طلا در سامانه مرکز مبادله ارز و طلای ایران مورخ ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲ (منتشره در تارنمای رسمی www.ice.ir)، دومین جلسه حراج سکه طلا در روز چهارشنبه مورخ ۱۶ اسفند ماه ۱۴۰۲، برگزار خواهد شد.

این حراج از طریق سامانه معاملات این مرکز به آدرس اینترنتی market.ice.ir برگزار می‌شود و دارایی موضوع دومین حراج، ربع سکه بهار آزادی ضرب سال ۱۳۸۶ بانک مرکزی و بدون بسته بندی است؛ هر متقاضی مجاز به ثبت سفارش حداکثر ۵ قطعه است.

خبر مرتبط
امکان استرداد وجه از سامانه معاملات مرکز مبادله ایران فعال می شود

اقتصادنیوز: بزودی قابلیت استرداد وجه در سامانه معاملات مرکز مبادله ارز و طلای ایران فعال خواهد شد و متقاضیان هیچ نگرانی بابت دریافت وجوه خود نداشته باشند.

شروع جلسه حراج راس ساعت ۱۲ است و بازه ثبت سفارش نیز از ساعت ۱۲ الی ۱۵ خواهد بود. بازه نظارت و تخصیص نیز از ساعت ۱۵ تا ۱۶ همان روز است و ساعت ۱۶ نیز نتایج حراج اعلام می‌شود.

متقاضیانی که مایل به شرکت در دومین حراج سکه طلا هستند و تاکنون ثبت نام و احراز هویت خود را انجام نداده‌اند، فرصت دارند تا ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه روز چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه، اقدام به ثبت نام و احراز هویت کرده و ثبت سفارش داشته باشند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید