پیش بینی سال ۱۴۰۳؛ از نرخ ارز تا وضع سیاست

کدخبر: ۶۳۲۹۳۵
اقتصادنیوز: شرکت مشاوره مدیریت رهنمان ۲۱ اسفندماه سمینار چشم‌انداز ایران در سال ۱۴۰۳ را به دو صورت حضوری (محدود) و آنلاین برگزار خواهد کرد.
پیش بینی سال ۱۴۰۳؛ از نرخ ارز تا وضع سیاست

به گزارش اقتصادنیوز، در این سمینار که فرهاد نیلی، مدرس دانشگاه و مدیرعامل شرکت رهنمان دبیری علمی آن را بر عهده ‌دارد، تلاش شده است تا با دعوت از جمعی از اساتید برجسته‌ی دانشگاهی و چهره‌های سرشناس سیاسی در جمعی اختصاصی با محوریت سوال اصلی «تو کجای ماجرایی؟» به صاحبان کسب‌و‌کارها، مدیران، اساتید دانشگاهی و دانشجویانی که به هر دلیلی نیاز به داشتن تحلیلی دقیق و جامع از شرایط کشور هستند، فرصت داده شود تا با آخرین روندهای پیش‌روی کشور در سال آتی مواجه شوند و جایگاه تقریبی کسب‌و‌کار خود را با توجه به شرایط سال آتی محک بزنند. 

در این سمینار یک روزه که در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد به موضوعاتی مانند تعامل نیروهای پیشران اقتصادی و سیاسی، چشم‌انداز رشد اقتصادی و تراز مالی دولت، وضعیت بازار پول و سرمایه، تحولات نرخ ارز و نرخ بهره، تامین مالی شرکتی، آینده‌ی قطبی‌شدن در جهان، پیش‌بینی کلان‌روندهای اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فناوری و جمعیتی و چالش‌های اقتصادی و مالی کسب‌و‌کارها در ایران پرداخته خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا حضور در این رویداد به وب‌سایت به آدرس (https://www.rbo.rahnaman.com/FA/AttendingPlan.aspx) مراجعه نمایند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید