خبر مهم وزیر صمت درباره عرضه لاستیک دولتی

کدخبر: ۶۳۲۹۴۶
اقتصادنیوز: وزیر صمت گفت: لاستیک دولتی در نمایشگاه های بهاره عرضه می شود.
خبر مهم وزیر صمت درباره عرضه لاستیک دولتی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، عباس علی آبادی در حاشیه افتتاحیه نمایشگاه عرضه مستقیم فروش کالای بهاره در جمع خبرنگاران، در پاسخ به سوالی درباره وضعیت تولید پژو پارس در سال آینده، اظهار کرد: استانداردها در همه دنیا شناور هستند و ارتقا پیدا می‌کنند و این انتظار وجود دارد که متناسب با رشد استانداردها در سطح بین‌المللی، استانداردهای داخلی هم ارتقا یابد. وزارت صمت هم تلاش خود را بر بهبود کیفیت و استاندارد متمرکز می‌کند. 

وی افزود: بعضاً ممکن است برخی کالاها یا خودروها هنوز در تطبیق با استانداردها نمره مطلوب را دریافت نکرده باشند و به همین دلیل مشکلاتی در تولید آنها وجود دارد، اما تلاش می‌کنیم این موضوع حل شود تا کسانی که ثبت نام کردند به محصولی مورد تقاضای خود برسند. 

این مقام مسئول همچنین گفت: وزارت صمت موظف است این موضوع را از همه جنبه‌ها ببیند. یک وجه این مسئله کیفیت و وجه دیگر آن تولید است. بنابراین تلاش می‌کنیم تولید مناسب و با کیفیت به مردم تحویل داده شود.

خبر مرتبط
دیدار‌ وزیر صمت با وزرای اقتصادی چین و صربستان/ رایزنی با وزرای اقتصادی کشور‌های مختلف در حاشیه اجلاس سازمان جهانی تجارت

اقتصادنیوز: در دیدار‌های وزیر صمت با وزرای اقتصادی کشور‌های چین، صربستان بر تعمیق روابط اقتصادی و تجاری تاکید شد.

علی آبادی همچنین درباره نمایشگاه بهاره گفت: تلاش کردیم شرایطی را فراهم کنیم که امسال هم مردم خرید مناسب‌تر و هم فروشندگان فروش بهتری داشته باشند. در همین راستا فروش اعتباری مهم‌ترین موضوعی است که امسال محقق شده است. رقم این اعتبار فعلاً ۲۰ میلیون تومان است، اما این رقم در شان مردم عدد بالایی نیست و تلاش می‌کنیم این رقم افزایش یابد.

خبر مرتبط
ادعای عجیب معاون وزیر صمت درباره کمبود کالا

اقتصادنیوز: معاون وزیر صمت گفت:در ایامی که از دولت سیزدهم می‌گذرد، هیچ چالشی در حوزه تامین کالا نداشتیم و فروش‌های اعتباری با تسهیلات ویژه نیز به اقشار مختلف تعلق می‌گیرد و نه‌تنها با کمبود کالا مواجه نیستیم؛ بلکه با وفور کالا و عرضه آن به صورت قسطی انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه حدود ۳۶۰ نمایشگاه در سراسر کشور دایر شده و تعداد غرفه‌ها در کل کشور بیش از ۳۰ هزار عدد است، گفت: حسن این نمایشگاه این است که امکان نظارت مستقیم را فراهم کرده و مردم هم می‌توانند از طریق سامانه ۱۲۴ بر واحدهای صنفی نظارت کنند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید