سقف شکنی تاریخی بیت‌کوین/ بیت‌کوین قله 70 هزار دلاری را فتح کرد

کدخبر: ۶۳۳۸۹۹
اقتصادنیوز: بیت‌کوین با رسیدن به قله قیمت ۷۰هزار دلار در بالاترین میزان ارزش خود قرار گرفت و رکورد شکنی کرد.
سقف شکنی تاریخی بیت‌کوین/ بیت‌کوین قله 70 هزار دلاری را فتح کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، بیت‌کوین با رسیدن به ۷۰ هزار دلار به نقطه عطف تاریخی دست یافت که نشانگر افزایش قابل توجهی در ارزش آن بود. این صعود به دنبال رکورد اخیر در روزهای قبل بود که ارز دیجیتال از بالاترین سطح قبلی خود فراتر رفت.

معروف‌ترین ارز رمزنگاری‌شده جهان که به‌طور پیوسته در حال افزایش ارزش است، برای مدت کوتاهی در معاملات آخر هفته به بالاتر از قیمت ۷۰هزار دلاری صعود و سپس دوباره سقوط کرد.

افزایش اخیر به دلیل تایید صندوق‌های قابل معامله در مبادلات مرتبط با بیت‌کوین (ETF) است.

به نقل از مارکت، بیت‌کوین در ساعت هفت و هفت دقیقه صبح به وقت شرقی به قیمت ۶۹هزار و ۹۵۵.۹۶۰ در برابر دلار رسید و ۲.۱۶ درصد افزایش یافت.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۵۹ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۱.۲۰ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۱.۹۵ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۱۴ درصد افزایش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۸.۲۳ میلیارد دلار است که ۲۸.۹۶ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۱۱.۴۳ میلیارد دلار است که ۹.۶۷ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال  بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۱۰۵.۹۲ میلیارد دلار است که ۸۹.۵۹ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید