برنامه هما برای سفرهای نوروز 1403/ بلیط هواپیما گران می‌شود؟

کدخبر: ۶۳۴۵۵۵
اقتصادنیوز: سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه بلیت پروازهای نوروزی را با قیمت مصوب عرضه می‌کنیم، گفت: ۶۰ هزار صندلی پروازی برای ایام نوروز آماده شده و مجوز پروازهای ایران ایر به اروپا (TCO) به تازگی تمدید شده است.
برنامه هما برای سفرهای نوروز 1403/ بلیط هواپیما گران می‌شود؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم؛ حسام قربانعلی، سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه برای ایام نوروز 1403 بالغ بر 60 هزار صندلی پروازی آماده سرویس دهی به مردم شده است، اظهار کرد: این تعداد صندلی پروازی برای مسیرهای عمدتا پرتقاضاست.

وی افزود: با توجه به همزمانی های نوروزی با ماه مبارک رمضان برای مسافران کثیرالسفر بسته‌هایی آماده شده و با افطاری از آنها پذیرایی می‌کنیم. برای مسافرانی که عذر شرعی دارند نیز طبق روال پذیرایی برقرار است.

وی با بیان اینکه بلیت پروازهای نوروزی را با قیمت مصوب عرضه می‌کنیم، گفت: بلیت ها را بر اساس فرآیند موجود و وبسایت هما به فروش می رسانیم تا بلیت‌ها به مصرف کننده نهایی برسد.

سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه در زمان حاضر ایرلاین ملی 16 فروند هواپیمای عملیاتی دارد، اضافه کرد: طی سه ماه اخیر 5 فروند هواپیما به ناوگان ایران ایر اضافه شده است.

قربانعلی با بیان اینکه مجوز پروازهای ایران ایر به اروپا (TCO) به تازگی تمدید شده است، گفت: با توجه به تحریم‌ها که به ما سوخت تحویل نمی‌دهند، برای پروازهای اروپایی (رفت و برگشت) هواپیما با مخزن پر پرواز را انجام می دهد و هیچ مشکلی بابت این موضوع برای هواپیما ایجاد نمی شود. اتفاقا به لحاظ قیمت این کار به سود ایران ایر است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • «اقتصادنیوز» گزارش می‌دهد؛

      اقتصادنیوز: بازار طلا و سکه بعد از تعطیلات عید نوروز تحت تاثیر اخبار خاورمیانه بار دیگر نوسان هیجانی را تجربه کرد. در…

    کارگزاری مفید