۸ سایت غیر مجاز فروش بلیت هواپیما مسدود شد

کدخبر: ۶۳۴۵۹۷
اقتصادنیوز: سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: ۸ سایت غیر مجاز فروش بلیت هواپیما به دلیل تخلف مسدود شد.
۸ سایت غیر مجاز فروش بلیت هواپیما مسدود شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جعفر یازرلو سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه سازمان هواپیمایی کشوری در نامه‌ای به معاون دادستان و جانشین سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ویژه فرودگاه‌های تهران فهرست هشت سایت www.Hamanseir724.ir ،www.Golgasht.net www.780bilit.ir www.flytooday.ir ،www.anilparvaz.com ،www.flayday.ir www.aniticket24.ir ،www.sepidcharter.co غیرمجاز فروش بلیت هواپیما را جهت صدور انسداد ارسال کرد گفت: سازمان هواپیمایی کشوری درخواست رسیدگی به وضعیت و بسته شدن ۸ آژانس مسافرتی به دلیل تخلف در فروش بلیت را ارسال کرده است.

خبر مرتبط
برنامه هما برای سفرهای نوروز 1403/ بلیط هواپیما گران می‌شود؟

اقتصادنیوز: سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه بلیت پروازهای نوروزی را با قیمت مصوب عرضه می‌کنیم، گفت: ۶۰ هزار صندلی پروازی برای ایام نوروز آماده شده و مجوز پروازهای ایران ایر به اروپا (TCO) به تازگی تمدید شده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه پروانه فعالیت شرکت‌های خدمات مسافرت هوایی به نام‌های آرتیمان ایده‌کیش و تکا گشت به دلیل گرانفروشی، نمایش نرخ بلیت هواپیما در مسیرهای داخلی بالاتر از نرخنامه ابلاغی سازمان هواپیمایی کشوری به مدت یک ماه تقویمی تعلیق شد.

خبر مرتبط
توصیه رئیس سازمان هواپیمایی به مردم برای خرید بلیط هواپیما

اقتصادنیوز: رئیس سازمان هواپیمایی با اعلام اینکه تا پایان سال بلیت هواپیما گران نمی‌شود، گفت: بارها هم به مردم اطلاع رسانی و توصیه کرده‌ایم که به صورت مستقیم از ایرلاین‌ها بلیت خریداری کنند.

او اظهار کرد: نظارت‌های سازمان هواپیمایی کشوری بر روند فروش بلیت هواپیما در تمامی بخش‌های اینترنتی و در این ایام تشدید شده و اجازه تخلف به هیچ یک از آژانس و یا سایت های فروش بلیت داده نمی‌شود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید