ایرانی‌ها در تعطیلات نوروزی چند میلیون لیتر بنزین سوزاندند؟

کدخبر: ۶۳۷۹۶۳
اقتصادنیوز: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران خبر داد که از ابتدای نوروز به‌طور میانگین روزانه ۱۲۰.۸ میلیون لیتر بنزین در کشور توزیع شده است.
ایرانی‌ها در تعطیلات نوروزی چند میلیون لیتر بنزین سوزاندند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، براساس اطلاعات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، در روز دوشنبه، سیزدهم فروردین‌ماه ۱۰۴ میلیون لیتر بنزین در کشور توزیع شده است که این مقدار در مقایسه با مدت مشابه پارسال، با ۹۳.۱ میلیون لیتر، ۱۱.۷ درصد افزایش یافته است.

خبر مرتبط
رکورد بی‌سابقه مصرف بنزین/هشدار شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی

اقتصادنیوز: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران درباره روند افزایشی مصرف سوخت در کشور هشدار داد.

برپایه این گزارش، از ابتدای نوروز تاکنون (یکم تا سیزدهم فروردین ۱۴۰۳) به طور میانگین روزانه ۱۲۰.۸ میلیون لیتر بنزین در کشور توزیع شده است که این حجم در مقایسه با مدت مشابه پارسال (یکم تا سیزدهم فروردین ۱۴۰۲) با ۱۱۳.۹ میلیون لیتر، ۶.۹ میلیون لیتر معادل ۶ درصد افزایش یافته است.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با هشدار درباره روند افزایشی مصرف سوخت، از هم‌وطنان خواست با مدیریت مصرف سوخت و رعایت موارد مربوط به مصرف بهینه، کارکنان این شرکت را در سوخت‌رسانی مطلوب به هموطنان یاری کنند.

به گزارش ایسنا، در روز ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۲ (آخرین روز پارسال)، بیش از ۱۵۲ میلیون لیتر بنزین در کشور مصرف شد که این عدد رکوردی بی‌سابقه‌ در مصرف بنزین سراسر کشور به‌شمار می‌آید.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید