پیش از گرانی بلیت هواپیما سفر کنید!/ آخرین خبر درباره افزایش قیمت بلیت هواپیما

کدخبر: ۶۳۸۱۴۵
اقتصادنیوز: سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: قیمت بلیت هواپیما تغییری نکرده و هیچ شرکت هواپیمایی حق عرضه بلیت با قیمت های خارج از نرخنامه را ندارند.
پیش از گرانی بلیت هواپیما سفر کنید!/ آخرین خبر درباره افزایش قیمت بلیت هواپیما

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، جعفر یازرلو سخنگوی با بیان اینکه قیمت بلیت هواپیما بعد از تعطیلات نوروزی تغییر نکرده و قیمت ها ثابت مانده است، گفت: فعلا جلسه شورای عالی هواپیمایی تشکیل نشده است و بعد از تشکیل جلسه و بررسی های نهایی در صورتی که به تصویب برسد قیمت ها تغییر میکند.

وی ادامه داد: در حال حاضر باید تمامی شرکت های هواپیمایی بلیت را براساس آخرین نرخنامه سازمان هواپیمایی که در 29 اسفند ماه ابلاغ شده و یک درصد نرخ مالیات بر ارزش افزوده در آنها اعمال شده رعایت کنند و هیچ شرکتی حق ندارد خارج از این نرخنامه بلیت هواپیما را عرضه کنند.

خبر مرتبط
ماجرای پروزاهای فوق‌العاده چیست؟/ افزایش 66 درصدی صندلی هواپیما

اقتصادنیوز: سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: در پرواز‌های داخلی در بازه زمانی سفر‌های نوروزی تعداد ۵۹۸ پرواز انجام و نزدیک به ۵۷ هزار صندلی عرضه شده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری بیان کرد: نظارت ها بر روند فروش بلیت هواپیما همچنان ادامه دارد و با تمامی شرکت های هواپیمایی  و آژانس های هواپیمایی که  خارج از نرخنامه بلیت عرضه کنند برخورد شدید خواهد شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید