زمان پیش فروش بلیت قطار مشخص شد+ جزییات

کدخبر: ۶۳۹۲۳۴
اقتصادنیوز: پیش فروش بلیت قطارهای مسافری بین شهری برای بازه زمانی یکم تا ۳۱ اردیبهشت از فردا (سه شنبه، ۲۱ فروردین) آغاز می‌شود.
زمان پیش فروش بلیت قطار مشخص شد+ جزییات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، پیش فروش بلیت قطارهای بین شهری برای بازه زمانی یاد شده در همه محورها (مسیرهای رفت تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ و مسیرهای برگشت تا تاریخ اول خرداد ۱۴۰۳) ، از ساعت هشت صبح روز سه شنبه (۲۱ فروردین) فقط از طریق سکوهای مجاز فروش اینترنتی بلیت آغاز می شود.

همچنین پیش فروش حضوری بلیت های این بازه زمانی از ساعت ۱۱ روز سه‌شنبه از طریق مراکز مجاز فروش حضوری و از میان بلیت های باقی مانده انجام می‌شود.

پیش فروش بلیت قطارهای مسافری حومه ای برای بازه زمانی یک تا ۳۱ اردیبهشت نیز از ساعت هشت صبح روز شنبه (۲۵ فروردین) آغاز می شود.

خبر مرتبط
فوری/ تصادف دو قطار در اراک/ چند نفر مصدوم شدند+ جزئیات

اقتصادنیوز: رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی از برخورد دو دستگاه قطار در ایستگاه راه آهن اراک خبر داد.

شایان ذکر است بلیت قطارهای حومه ای در مسیرهای رفت و برگشت تهران- قم، تهران- جمکران، زاهدان- خاش، مشهد- سرخس و تبریز- جلفا فقط در آدرس اینترنتی ticket.rai.ir به فروش می‌رسد.

هموطنان برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با سامانه اطلاع‌رسانی راه‌آهن به شماره ۰۲۱۵۱۴۹ تماس بگیرند یا به پایگاه اینترنتی rai.ir مراجعه کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی