رصد بازار

قیمت گوشت قرمز و گوشت مرغ امروز دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳/ بوقلمون گران شد+ جدول

کدخبر: ۶۴۲۱۹۸
​اقتصادنیوز: امروز قیمت گوشت مرغ در بازار ثبات را تجربه کرد اما قیمت بوقلمون بالا رفت و کیلویی 84 هزار و 500 تومان نرخ گذاری و معامله شد.
قیمت گوشت قرمز و گوشت مرغ امروز دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳/ بوقلمون گران شد+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز، بازار گوشت و دام تهران امروز دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳، شاهد افزایش قیمت‌ گوشت بوقلمون در جریان معاملات نسبت به روز پیش بالا رفت.

photo_2024-04-22_10-57-39

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار ثبات را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 77,546 تومان خرید و فروش شد.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد ثبات قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار 54,553 تومان معامله شد.

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم خلاف روند روزهای اخیر در بازار امروز ثبات قیمت را نسبت به روز گذشته تجربه کرد، 325 هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش افزایش قیمت را تجربه کرد و کیلویی 84 هزار و 500 تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با ثبات قیمت را  نسبت به روز گذشته تجربه کرده است و 625 هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار ثبات را در پیش گرفت و کیلویی 300 هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار 341 هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی