خبر مهم برای املاکی‌ها/شیوه شناسایی اتباغ غیرمجاز

کدخبر: ۶۴۴۲۸۴
اقتصادنیوز: نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: باید سامانه سوت زنی برای شناسایی تخلفات و جلوگیری از انعقاد قرارداد برای اتباع غیر مجاز راه اندازی شود.
خبر مهم برای املاکی‌ها/شیوه شناسایی اتباغ غیرمجاز

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، داوود بیگی نژاد، نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران با بیان اینکه راهکار جلوگیری از اجاره دادن ملک و مسکن به اتباع غیرمجاز این است که برای مشاوران املاک، سامانه سوت‌زنی و گزارش‌دهی به متولی امر راه‌اندازی شود، گفت: در حال حاضر، طرح شناسایی اتباع خارجی غیر مجاز در حال انجام و اجرا است.

وی  با بیان اینکه  راه اندازی سامانه یا کانال سوت‌زنی برای مشاوران املاک از دیگر راهکارها برای جلوگیری از تخلف مشاوران املاک برای قرارداد اتباع غیر مجاز است، گفت: افراد می توانند در صورتی که مشاور املاکی این تخلف را انجام داد، موضوع را به متولی رسیدگی اطلاع دهند.

بیگی نژاد توضیح داد: گزارش‌ها بلافاصله و مستقیما به نهاد و دستگاه مربوطه ارسال می‌شود و این اقدام می‌تواند در شناسایی اتباع خارجی غیرمجاز بسیار موثر و سریع باشد.

خبر مرتبط
اخطار به مشاوران املاک/ آخرین زمان تغییر مجوزهای کاغذی اعلام شد

اقتصادنیوز: مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: مشاوران املاک تا پایان ۲۵ اردیبهشت ماه امسال فرصت دارند مجوزهای کاغذی خود را به الکترونیک (شناسه یکتا) تبدیل کنند.

وی افزود: اتحادیه مشاوران املاک تهران در حال حاضر نظارت‌های زیادی از سوی اتحادیه مشاوران املاک بر فعالیت اتحادیه مشاوران املاک تهران وجود دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی