بودجه دارو چقدر است؟

کدخبر: ۶۴۵۱۷۵
اقتصادنیوز: معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان غذا و دارو گفت: بنابر بر قول مساعدت رئیس مجلس، مقرر شده است تا بر اساس نوع ارزی که داده می‌شود بودجه سازمان غذا و دارو تا ۱۸۰ هزار میلیارد تومان اصلاح شود.
بودجه دارو چقدر است؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، فرشته میرزازاده در خصوص بودجه دارو و تجهیزات پزشکی گفت: عدد پیشنهادی ما برای بودجه امسال ۱۲۰ هزار میلیارد تومان بود که عدد مطرح شده در مجلس شورای اسلامی ۷۵ هزار میلیارد تومان عنوان شد، اما با تمهیدی که رئیس مجلس اتخاذ کرد؛ مقرر شد که بر اساس نوع ارزی که داده می‌شود این بودجه تا ۱۸۰ هزار میلیارد تومان اصلاح شود.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو، وی افزود: بخش عظیمی از سهمیه ارزی سازمان غذا و دارو که حدود 3.5 میلیارد دلار است، ارز ۲۸۵۰۰ تومانی است که تا سقف ۱۸۰ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است و امیدواریم از این عدد کمتر نشود.

خبر مرتبط
جزئیات تازه از درمان رایگان کودکان/ بودجه 3 هزار میلیاردی برای اجرای طرح

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران جزئیات طرح درمان رایگان کودکان زیر هفت سال را اعلام کرد.

معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان غذا و دارو همچنین گفت: به بخش کمی از تجهیزات پزشکی نیز در حال حاضر ارز ۴۲۰۰ تومانی تعلق می‌گیرد؛ بخش اعظمی از دارو، تجهیزات و شیرخشک با ارز ۲۸۵۰۰ تومانی و بخشی از اقلام زیبایی و بخش اندکی از فراورده‌های سلامت محور خانگی ارز تالار دوم دریافت می‌کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی