تغییرات قیمت دلار بر قیمت‌ خودروهای پرطرفدار چه تاثیری گذاشت؟+جدول

کدخبر: ۶۴۹۹۶۹
اقتصادنیوز: بازار خودرو امروز ثبات نسبی را تجربه کرد و شاهد کمترین نوسان قیمت در میان خودروهای داخلی پرطرفدار بود.
تغییرات قیمت دلار بر قیمت‌ خودروهای پرطرفدار چه تاثیری گذاشت؟+جدول

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا نشان می‌دهد که بازار خودروهای داخلی و مونتاژی در این روز شاهد نوسانات جزئی بود. در حالی که برخی از خودروها قیمت ثابتی داشتند، برخی دیگر با رشد و افت اندک در قیمت‌ها روبرو شدند.

خبر مرتبط
سیگنال منفی به بازار خودرو/ لشکر خریداران رهسپار بازار می‌شود؟+ نمودار

اقتصادنیوز: اطلاعات خودروسازان در سایت کدال سازمان بورس به روز شده است.

نوسان قیمت در بازار امروز در حالی رقم خورد که دلار روند افزایشی داشت، اما پرطرفدارهای داخلی و مونتاژی‌ها به نظاره کردن بازار بسنده کردند و به نوسانات قیمتی توجه چندانی نداشتند.

بررسی بازار خودرو نشان می‌دهد امروز «پژو پارس LX» افزایشی 10 میلیونی داشت و این رشد برای «هایماS7 پلاس»  میلیون تومان بوده است. از سوی دیگر امروز شاهد افزایش 2 میلیونی قیمت «کوییک دنده‌ایS» در بازار بودیم. از سوی دیگر امروز «تارا V2 اتومات» هم کاهشی 6 میلیون تومانی داشت.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو207 پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت.

بر اساس اطلاعات قیمتی کارنامه، «دنا پلاس توربو اتومات» در بازار امروز 980 میلیون  قیمت‌گذاری شد.  با بررسی بازار می‌‌توان گفت «پژو 207 اتوماتیک» امروز در بازار معامله نشده بود و با این شرایط قیمت این خودرو در بازار نامشخص است. اما «هایما S7» هم در بازار امروز با افزایش 5 میلیون تومانی یک میلیارد و 630 میلیون تومان قیمت خورد. ارزیابی‌ها همچنین نشان می دهد امروز «تارا V2 اتومات» در بازار 920 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و نسبت به روز گذشته افتی 6 میلیونی داشت. «رانا پلاس» هم بدون تغییر610 میلیون تومان در بازار قیمت خورد. اما در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «پژو پارسLX» خلاف جهت بازار قیمت خودرو با افزایش 10 میلیونی 840 میلیون تومانی شد.

اکو+8

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا، امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز «شاهینG» در بازار بدون تغییر 720 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر نداشت. در میان خانواده کوییک هم امروز «کوییک‌R دنده‌ای» بدون تغییر در بازار 445 میلیون تومان قیمت خورد، اما «کوییک دنده‌ایS» در بازار افزایش 2 میلیونی داشت و 427 میلیون تومان قیمت خورد. ارزیابی بازار نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم 420 میلیون تومانی ماند و تغییر قیمت نداشت. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد در بازار ثابت امروز «ساینا دنده‌ای S» بدون تغییر 427 میلیون تومان قیمت‌ خورد و قیمت «اطلس» هم در بازار امروز 563 میلیون تومان شد.

اکووو+8

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی