دو تن گوشت غیر بهداشتی در این شهر ضبط شد/ واحدهای صنفی خریدار پلمپ شدند

کدخبر: ۶۵۲۰۲۴
اقتصادنیوز :مدیرکل تعزیرات حکومتی اصفهان از رسیدگی به پرونده تقلب در فروش گوشت گاو و گوساله در اصفهان خبر داد.
دو تن گوشت غیر بهداشتی در این شهر ضبط شد/ واحدهای صنفی خریدار پلمپ شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، علی اکبر مختاری در این باره گفت: پرونده تقلب در فروش گوشت گاو، گوساله و کشتار غیر مجاز دام که قابلیت مصرف انسانی ندارد و غیر بهداشتی بود در شعبه ششم بدوی تعزیرات حکومتی اصفهان رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی اصفهان افزود: شعبه با بررسی مدارک فروش و نتایج آزمایشگاه، اتهام تقلب در فروش گوشت گاو، گوساله و کشتار غیر مجاز دام که قابلیت مصرف انسانی نداشته است را محرز و علاوه بر ضبط و معدوم کردن ۲ هزار کیلوگرم گوشت‌های توقیفی غیر بهداشتی، متخلف را به پرداخت ۱۹۷ میلیارد و ۵۹ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

خبر مرتبط
این پزشکان متخلف‌اند/کدام ویزیت‌ها تعزیراتی محسوب می‌شوند؟

اقتصادنیوز: رئیس مرکز بازرسی، مبارزه با فرار مالیاتی و پولشویی سازمان امور مالیاتی گفت: نداشتن کارتخوان گرچه تخلف تعزیراتی نیست، تخلف از قانون محسوب می‌شود.

مختاری گفت: گشت مشترک تعزیرات حکومتی با حضور ضابطان از اداره بهداشت، جهاد کشاورزی و دامپزشکی شهرستان اصفهان این تخلفات را مشاهده و گزارش تخلف را تنظیم و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی اصفهان افزود: در این باره تعداد ۲۸ واحد صنفی اغذیه فروش و رستوران که به خرید این گوشت‌ها اقدام کرده‌اند، پلمب شدند و پرونده این متخلفان برای خرید از مجاری غیر مجاز در تعزیرات رسیدگی می‌شود.

خبر مرتبط
هشدار سازمان تعزیرات به تاکسی‌های اینترنتی/گزینه «عجله دارم» ما را زودتر به مقصد می‌رساند؟

اقتصادنیوز: سخنگوی تعزیرات گفت: گزینه «عجله دارم» در تاکسی‌های اینترنتی مصداق بارز اضافه دریافت و گران‌فروشی است. گزینه «عجله دارم» نه تنها زودتر مردم را به مقصد نمی رسانند و نه خدمات اضافه به مردم ارائه می دهند که تخلف هم هست.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی