زمان اعلام شهریه جدید مدارس غیر دولتی مشخص شد

کدخبر: ۶۵۲۷۵۸
اقتصادنیوز: رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی گفت: والدین می‌توانند با مراجعه به پنل‌ مدرسه از شهریه فرزندان خود باخبر شوند.
زمان اعلام شهریه جدید مدارس غیر دولتی مشخص شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، احمد محمودزاده، رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بخشنامه شهریه مدارس غیر دولتی در اردیبهشت سال جاری به مدارس ابلاغ شده است.

وی با بیان این که شهریه برخی از مدارس در حال جمع بندی و هنوز اعلام نشده است؛ ادامه داد: در راستای شفافیت شهریه سامانه مدارس غیر دولتی به گونه‌ای طراحی شده که کد رهگیری فقط به موسسان مدارس ارسال می‌شود. در همین راستا ممکن است برخی از موسسان فوت کرده باشند و یا به هر دلیلی در دسترس نباشند. همین امر فرایند احراز هویت را با مشکل مواجه کرده و باعث تاخیر در اعلام شهریه برخی از مدارس غیر دولتی شده است. 

خبر مرتبط
متقاضیان ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم بخوانند /شرایط و نحوه ثبت نام اعلام شد +جزئیات

اقتصاد نیوز : پیش ثبت‌نام مدارس شاهد پایه هفتم (دوره اول متوسطه) از ۲۱ خرداد تا دهم تیر و پایه دهم (دوره دوم متوسطه) از اول تیر تا ۲۰ تیر انجام خواهد شد.

محمود زاده گفت: والدین می‌توانند با مراجعه به پنل‌ مدرسه از شهریه فرزندان خود باخبر شوند. البته شهریه برخی از مدارس که هنوز  مشخص نشده تا پایان هفته مشخص و اعلام می‌شود.

خبر مرتبط
آخرین وضعیت سازوکار ثبت نام سرویس مدارس

اقتصادنیوز:مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران از ارائه لایحه نرخ سرویس مدرسه به شورای شهر تهران خبر داد و اظهارداشت:سعی کردیم قیمت‌های پیشنهادی در لایحه نرخ سرویس مدرسه را بگونه‌ای تعیین کنیم که هم خانواده‌ها راضی باشند و هم رانندگان، متقاضی انجام این خدمت رسانی باشند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی