قاچاقچیان سیگار در این شهر نقره داغ شدند

کدخبر: ۶۵۲۹۱۰
اقتصادنیوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان گفت: قاچاقچیان سیگار به پرداخت ۳۲ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.
قاچاقچیان سیگار در این شهر  نقره داغ شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، مرضیه یونسی روز چهارشنبه افزود: پرونده حمل ۳۲۹ هزار و ۴۰۰ نخ سیگار خارجی، خارج از ضوابط تعیینی دولت به ارزش ۱۵ میلیارد و ۸۶۶ میلیون ریال در شعبه اول بدوی و ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان فامنین رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان اظهار کرد: شعبه با توجه به نحوه کشف و ارائه نشدن مدارک گمرکی، اتهام انتسابی را محرز و با توجه به سوابق متهم، علاوه بر ضبط سیگارهای کشف شده و جلوگیری از ۱۶ ماه رانندگی با وسیله نقلیه، متخلف ردیف اول را با در نظر گرفتن ارزش ریالی تخلف جایگزین ارزش خودرو حامل و پس از کسر معادل ریالی روزهای بازداشت، در مجموع به پرداخت ۱۶ میلیارد و ۲۵۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

به گفته یونسی، شعبه اتهام مباشرت در حمل کالای قاچاق، نفر دوم را محرز و این متخلف را به پرداخت ۱۵ میلیارد و ۸۶۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

خبر مرتبط
پیرمردهای سیگاری بیشتر این سرطان را می گیرند+علائم

اقتصادنیوز: تقریباً ۹۰ درصد از افرادی که به سرطان مثانه مبتلا می‌شوند، سنی بالاتر از ۵۵ سال دارند. سرطان مثانه در اکثریت قریب به اتفاق بیماران معمولاً زمانی که تشخیص داده می‌شود، خطرناک نیست اما امکان تهاجمی شدن آن وجود دارد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان افزود: متخلفان در مجموع به پرداخت ۳۲ میلیارد و ۱۱۶ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.

خبر مرتبط
پیشنهاد جریمه نجومی برای تخلفات تبلیغاتی/ نرخ تبلیغات سیگار چقدر برآورد شد؟

اقتصادنیوز :رئیس دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت افزایش نرخ جرایم تخلفات دخانی توضیحاتی ارائه داد.

یونسی گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی همدان در محور همدان-ساوه محموله قاچاق را از یک خودرو سواری کشف و پرونده آن را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی