بررسی بازار خودرو نشان می‌دهد

خودروهایی که متقاضیان نباید از دست بدهند/ این محصولات ارزش خرید دارد

کدخبر: ۶۵۳۰۷۹
اقتصادنیوز: بررسی محصولات حاضر در بازار خودرو نشان می‌دهد برخی از محصولات به نسبت دیگر خودروها بیشتر ارزش خرید دارند.
خودروهایی که متقاضیان نباید از دست بدهند/ این محصولات ارزش خرید دارد

به گزارش اقتصادنیوز، مشتریانی که به دنبال خرید خودرو هستند، نباید این ۱۰ محصول موجود در بازار را از دست بدهد. بررسی بازار خودرو نشان می دهد برخی از خودروهای موجود در بازار به نسبت سایر محصولات برندهای خودروساز از ارزش بیشتری برخوردار هستند.

متقاضیان با توجه به بودجه و همچنین علاقه‌مندی های خود می توانند شرایط یکی از این ۱۰ خودروی سدان (صندوق دار) را بررسی کرده و نسبت به خرید آنها اقدام کنند.

متقاضیان چنانچه در بازه قیمتی تا ۵۰۰ میلیون تومان قصد خرید خودرو دارند و به دنبال خودرویی صفر کیلومتر هستند می توانند ساینا را مدنظر قرار دهند. چنانچه مشتریان بخواهند در همین بازه قیمتی به دنبال خودروی دست دوم باشند می توانند روی دنا پلاس با گیربکس دستی نیز حساب کنند.

متقاضیانی که بودجه بیشتری دارند و بازه پولی که برای خودرو کنار گذاشته اند بین ۵۰۰ میلیون تا ۸۰۰ میلیون تومان است می توانند در بازار خودروهای صفر کیلومتر شرایط جک J4 با گیربکس اتوماتیک را مورد بررسی قرار دهند. مشتریان با همین بودجه در بازار خودروهای دست دوم از بین گزینه های موجود می توانند سراغ برلیانس H330 بروند. 

متقاضیانی که این امکان را دارند تا بودجه خرید خودروی موردنظر خود را بین ۸۰۰ میلیون تومان تا یک میلیارد تومان افزایش دهند و به دنبال خودروی نو در بازار هستند شرایط تارا V2  با گیربکس اتوماتیک را به عنوان خودروی دلخواه زیر نظر بگیرند.

آن دسته از متقاضیان که بودجه معادل ۸۰۰ میلیون تا  یک میلیارد تومان در اختیار دارند و بدشان نمیاد خودروهای دست دوم را هم در این بازه قیمتی مطالعه کنند می توانند به سراغ تندر ۹۰ پلاس و بسترن B30 بروند.

آن دسته از متقاضیان که امکان حضور در بازار خودروهای بالای یک میلیارد تومانی را دارند و بودجه آنها در بازه یک میلیارد تومان تا یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی قرار دارد در بازار خودروهای صفر کیلومتر می توانند سراغ ریسپکت را بگیرند و با همین بودجه در بازار خودروهای کار کرده به دنبال خرید کیا سراتو باشند.

مشتریانی که بودجه خرید خودروی آنها بین یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تا دو میلیارد تومان است نیز می توانند در بازار خودروهای نو وضعیت و آپشن های جک J7 را رصد کنند. 

این متقاضیان با همین بودجه در بازار خودروهای دست دوم بد نیست آگهی های مزدا 3 New را مطالعه کنند.

دلیل انتخاب این خودروها علاوه بر وضعیت دسترسی به قطعات مصرفی در بازار و خدمات پس از فروش، بازار داد و ستد مدل های دست دوم نیز بوده و این خودروها به نسبت سایر خودروها تقاضای بیشتری به خود جلب می کنند و راحت تر فروش می روند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی