آخرین جزئیات از واریز کمک رفاهی فرهنگیان/ معلمان منتظر باشند؟

کدخبر: ۶۵۴۴۲۳
اقتصاد نیوز : چندی پیش اخباری مبنی بر واریز کمک رفاهی معلمان به مناسبت عید قربان (احتمالا یک میلیون تومان) منتشر شده شده بود که تاکنون هیچ مقام رسمی آن را تایید نکرده است .
آخرین جزئیات از واریز کمک رفاهی فرهنگیان/ معلمان منتظر باشند؟

به گزارش اقتصادنیوز، اخیرا خبری درباره واریز کمک رفاهی معلمان به مناسبت عید قربان منتشر شد که براساس این خبر مبلغ یک میلیون تومان طی روزهای شنبه یا یکشنبه به حساب فرهنگیان واریز می‌شود. پیگیری‌های اقتصادنیوز حاکی از آن است که در مورد واریز کمک رفاهی فرهنگیان عید قربان، تاکنون هیچ منبع رسمی آن را تایید نکرده است.

با این حال در مورد سایر یارانه های عید قربان باید گفت تیرماه دو سال گذشته بود که برخی رسانه‌ها از پرداخت یارانه عید قربان خبر دادند اما چندی بعد مشخص شد که چنین یارانه‌ای صحت ندارد و قرار است همان یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار واریز شود.

بر اساس پیگیری اقتصادنیوز، سال گذشته نیز اخباری مبنی بر واریز یارانه عید قربان منتشر شد و در صدر اخبار رسانه‌ها قرار گرفت، اما آنچه بعدا مشخص شد این بود که منظور همان پرداخت یارانه نقدی است که به صورت اتفاقی با روز عید قربان همزمان شده بود.

با این همه هنوز هیچ مقام رسمی در آموزش و پرورش درباره واریز کمک معیشتی فرهنگیان سخنی نگفته و به ویژه این موضوع از سوی سخنگوی وزارت آموزش و پرورش تایید نشده است. این در حالی است که دو روز از عید قربان گذشته و این وزارتخانه همچنان درباره این موضوع سکوت کرده است. بر این اساس احتمالا خبری از یارانه عید قربان نخواهد بود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی