آخرین وضعیت بازگشایی جاده چالوس

کدخبر: ۶۵۴۵۱۶
اقتصادنیوز: مدیرکل عملیات و مدیریت بحران سازمان راهداری گفت: بارش‌های اخیر موجب انسداد در محور چالوس شده بود که با بازگشت شرایط جوی به حالت عادی، این مخ۶ور بازگشایی شد.
آخرین وضعیت بازگشایی جاده چالوس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، غلام عباس بهرامی‌نیا با بیان اینکه بارش‌های اخیر موجب انسداد در محور چالوس شده بود، گفت: با صدور هشدارهای نارنجی هواشناسی در پی بارش‌های رگباری شاهد ریزش کوه و سیلابی شدن مسیر جاده چالوس بودیم.

مدیرکل عملیات راهداری، ماشین آلات و مدیریت بحران سازمان راهداری در ادامه تاکید کرد: به منظور جلوگیری از صدمات احتمالی جانی، مالی و… به مردم با تأیید پلیس راهور بنا شد از روز گذشته (سه شنبه، ۲۹ خردادماه) تا اطلاع ثانوی این محور مسدود شود.

وی گفت: با توجه به اینکه هم‌اکنون در فصل گرما هستیم حتی اگر مقدار بارش‌ها اندک باشد، جاده‌های چالوس مستعد سیل و آب‌گرفتی هستند. البته جمعه هفته گذشته نیز با وقوع سیل به ۱۵ دستگاه خودرو خسارت جدی وارد شد به همین برای پیشگیری از موارد احتمالی در پی هشدار نارنجی هواشناسی تا زمانی که شرایط جوی نرمال اعلام شود، این محور مسدود شد.

خبر مرتبط
جاده چالوس قفل شد/ ترافیک سنگین در محور کندوان/ رانندگان احتیاط کنند

اقتصادنیوز: رییس پلیس راه مازندران، وضعیت ترافیک در محور شمال به جنوب محور کندوان در زمان حاضر سنگین و در دیگر مبادی ورودی به این استان را عادی و روان اعلام کرد.

بهرامی نیا تاکید کرد: با توجه به بازگشت شرایط جوی به حالت عادی، هم اکنون این محور بازگشایی شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی