رهن کامل آپارتمان 50 متری در این منطقه تهران چند؟+ جدول

کدخبر: ۶۵۵۸۰۹
اقتصادنیوز: بررسی‌ فایل اجاره در منطقه 2 تهران نشان می‌دهد که برای رهن کامل واحدی با 50 مترمربع زیربنا و دارای امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری دست‌کم باید 600 میلیون تومان بودجه داشت.
رهن کامل آپارتمان 50 متری در این منطقه تهران چند؟+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، بررسی‌ فایل اجاره‌بهای مشاوران ملکی در پایتخت نشان می‌دهد که برای رهن کامل واحدی با 50 مترمربع زیربنا و دارای امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری در منطقه 2 تهران، دست‌کم باید 600 میلیون تومان بودجه داشت؛ اگر این از این امکانات یا برخی از آن صرف نظر کنیم، حداقل بودجه برای رهن کامل چنین واحدی، 500 میلیون تومان است.

در محله پونک برای واحدی 50 متری و 9 سال ساخت و دارای آسانسور، پارکینگ و انباری، 250 میلیون تومان رهن و 17 میلیون تومان اجاره ماهانه و در محله سعادت آباد‌ برای واحدی با این متراژ و 23 سال ساخت و بدون امکانات، 180 میلیون تومان رهن و 13 میلیون تومان اجاره ماهانه در نظر گرفته شده است.
خبر مرتبط
خبر مهم درباره وام ودیعه مسکن از زبان رئیس کل بانک مرکزی

اقتصادنیوز: رئیس کل بانک مرکزی از پرداخت ۴۹۴ هزار فقره وام ودیعه مسکن به مستاجران خبر داد.

در کوی فردوس،  برای رهن یک واحد با این متراژ و 5 سال عمربنا و دارای امکانات مذکور، 700 میلیون تومان رهن و 100 هزار اجاره ماهانه و در محله طرشت، برای واحدی 50 متری و 28 سال ساخت، بدون آسانسور، پارکینگ و انباری، 500 میلیون تومان رهن و 100 هزار اجاره ماهانه تعیین شده است.

در محله کوی فردوس، برای رهن کامل واحدی با این متراژ و دارای امکانات و مشاعات خاص، یک میلیارد تومان تعیین شده است.

photo_2024-06-24_13-36-05

 
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی