رکورد بی‌سابقه نوسازی بافت‌های فرسوده در کشور + جزئیات

کدخبر: ۶۵۶۲۰۴
اقتصادنیوز: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: نوسازی بافت‌های فرسوده از مرز ۲۸۸هزار واحد مسکونی در کشور عبور کرد که نشان دهنده یک رکورد بی‌سابقه است.
رکورد بی‌سابقه نوسازی بافت‌های فرسوده در کشور + جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمد آیینی مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با بیان اینکه در حال حاضر ه آمار نوسازی مسکن از مرز ۲۸۸ هزار واحد عبور کرده است گفت: آمار‌های نوسازی بافت‌های فرسوده کشور در طی دو سال گذشته حاکی از آن است که رکورد تولید مسکن در بافت‌های فرسوده طی این دو سال و نیم شکسته شده است.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با اشاره به این که در دو سال اخیر ۱۰۴ هزار واحد مسکونی در بافت‌های فرسوده نوسازی و به بهره برداری رسیده است، اظهار کرد: هنگام ارایه آمار از کاهش بافت‌های فرسوده باید به این نکته توجه کرد که ممکن است طی سال‌های اخیر مناطق جدیدی به محدوده‌های هدف بازآفرینی شهری اضافه شده باشد.

وی با بیان اینکه هنوز برخی از مناطق نوسازی شده هنوز از لیست محلات هدف خارج نشده است گفت: بنابراین به زودی مناطقی که به طور کامل نوسازی شده‌اند از لیست محدوده‌های هدف خارج شده و جشن خروج از بافت برای آنها گرفته می‌شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی