سابقه حجم و قیمت معاملات در بازار توافقی فرابورس اعلام شد

کدخبر: ۶۵۸۴۷۲
اقتصادنیوز: معاون عملیات بازار فرابورس ایران با اشاره به نمایش سابقه حجم و قیمت‌ معاملات بازار توافقی، اظهار داشت: این موضوع صرفا منعکس‌کننده معاملات انجام‌شده در بازار توافقی است.
سابقه حجم و قیمت معاملات در بازار توافقی فرابورس اعلام شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، محمدصادق غزنوی در خصوص نمایش سابقه حجم و قیمت معاملات بازار توافقی از سوی فرا بورس، گفت: این موضوع صرفاً منعکس‌کننده معاملات انجام‌شده در بازار توافقی بوده که با توجه به ذات معاملات این بازار صرفاً بر مبنای توافق طرفین است و از قابلیت اتکای کافی جهت کاربرد به عنوان مبنای ارزش‌گذاری سهام برخوردار نیست.

خبر مرتبط
اطلاعیه‌های فرابورس و بورس کالا درباره افزایش سرمایه

اقتصادنیوز: شرکت فرابورس ایران و شرکت بورس کالای ایران در اطلاعیه‌های جداگانه منتشر شده در سامانه کدال از افزایش سرمایه خود خبر دادند.

وی با اشاره به اینکه سابقه حجم و قیمت معاملات در بازار توافقی برای عموم قابل مشاهده است، افزود: در این بازار دامنه نوسان و حجم مبنا وجود ندارد و معاملات بر مبنای توافق است و الزاماً بر مبنای قیمت اعلام شده امکان انجام معامله برای تمامی متقاضیان وجود نخواهد داشت.

معاون عملیات بازار فرا بورس ایران ادامه داد: بر این اساس بازار توافقی از لحاظ قابلیت اتکا، بازار فعال تلقی نمی‌شود و قیمت معاملات آن قابلیت ارجاع به منظور تعیین ارزش را نخواهد داشت.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی