کدخبر: ۳۶۸۰۴۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

پیش‌بینی ۶ تحلیل‌گر از وضعیت امروز بورس پایتخت + جدول

اقتصادنیوز: نیمی از تحلیل‌گرانی که در نظرخواهی درباره پیش‌بینی نوسانات امروز شاخص بورس تهران شرکت کرده‌اند بر این باور هستند که امروز شاهد روندی متعادل در بازار سهام خواهیم بود.

به گزارش اقتصادنیوز تنها یک نفر از شش تحلیل‌گر شرکت‌کننده در  این نظرخواهی وضعیت صعودی برای شاخص کل را پیش‌بینی می‌کند.

به صورت کلی تحلیل‌گرانی که روند امروز شاخص بورس تهران رامنفی ارزیابی می‌کنند براین باورندکه با توجه به اینکه دیروز شاهد منفی شدن شاخص‌های بازار سرمایه و خروج سرمایه‌های حقیقی از بازار بودیم. احتمالاً منفی شدن بازار به دلیل خبر منتشر شده در رابطه با افزایش نرخ سود سپرده به 25 درصد بوده است. علاوه بر این انتظارات تورمی که قبلا فعالان بازار سرمایه داشتند، دیگر وجود ندارد. با این اوصاف احتمالا امروز نیز بازاری منفی خواهیم داشت.

آنها همچنین تاکید می‌کنند:انتشارخبر مربوط به فروش شرکت‌ها با نرخ ارز دستوری، موجب روند منفی دیروز بورس شد، این روند امروز هم  قاعدتاادامه خواهد داشت.

تحلیل‌گرانی که روند امروز بورس را پیش‌بینی کرده‌اند، نیز معتقدند که  سایه انتخابات آمریکا به شدت فضای بورس را پر ابهام کرده است، در این فضا بسیاری از معامله‌گران  به سمت محافظه‌کاری سوق داده شده‌اند، با وجود اصلاح قیمتی چند ماه اخیر و قیمت مناسب سهام در بازار بعید به نظر می‌رسد که معامله‌گران ریسک خرید در این ایام را بپذیرند در نتیجه باید شاهد وضعیت متعادلی در بورس تهران باشیم.

 

پیش بینی بورس 28 مهر 1399

 

این مطلب برایم مفید است
52 نفر این پست را پسندیده اند