صعود 6500 واحدی بورس در آغاز معاملات/ سبزپوشی یکپارچه فلزات

کدخبر: 380316
بورس امروز متعادل و در اکثر نمادها در محدوده های مثبت آغاز به کار کرد.

به گزارش اقتصادنیوز، شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با رشد 6500 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 451 هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز سبزپوش شد و با صعود3300 واحدی 448 هزار و 629 واحد را ثبت کرد.

اثر گذارترین نمادها بر شاخص بورس

فارس، فملی، شستا ، وغدیر و شفن بیشترین تاثیر مثبت را بر سبزپوشی شاخص داشته اند و شپنا و نیکی بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشتند.

وضعیت نمادها در ابتدای معاملات

گروه خودرو و بانک قرمزپوش هستند. گروه فلزات اساسی یکپارچه سبزپوش و پرتقاضا است.

در گروه بانکی‌ها شاهد معاملاتی متعادل و در اکثریت نماد‌ها مثبت هستیم. دی رشد ۲ درصد دارد و در قیمت ۴۷۲۰ تومان دنبال می‌شود و وبملت در قیمت ۵۰۰ تومان داد و ستد می‌شود. وبصادر در قیمت ۳۲۰ تومان با نوسان منفی مواجه است.

در گروه فلزات اساسی فملی در قیمت ۱۵۹۲ تومان رشد ۱ درصد دارد. فولاد در محدوده صفر تابلو با نوسان مثبت همراه است. ذوب با رشد نزدیک به ۲ درصد دنبال می‌شود.

در گروه خودرویی‌ها خودرو در قیمت ۳۶۵ تومان دنبال می‌شود. خساپا در محدوده صفر تابلو قرار دارد. خگستر از محدوده مثبت آغاز بکار کرد و اکنون در حوالی صفر تابلو قرار دارد. خبهمن امروز هم پر تقاضا دنبال می‌شود.

در گروه معدنی‌ها شاهد معاملاتی متعادل در اکثریت نماد‌ها هستیم. ومعادن در قیمت ۱۴۳۰ تومان قرار دارد و افت ۲ درصد را تجربه می‌کند. کبافق صف خرید دارد. کگل و کچاد بترتیب در قیمت‌های ۱۸۴۱ و ۲۰۸۷ تومان قرار دارند.

source: اقتصادنیوز
اخبار تیتر یک
  • شستا در صدر جدول ارزش معاملات بازار سهام امروز

    امروز شاخص کل بورس در یک ساعت ابتدایی ۲۰ هزار واحد افت کرد. اما پس از آن تغییر جهت داد و در نهایت به سطح یک میلیون و…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید