آمار معاملات بورس در 2 ساعت ابتدایی؛

حقیقی ها امروز چه سهم هایی را می‌خرند؟

کدخبر: 396856
اقتصاد نیوز : در معاملات امروز (چهارشنبه) بازار سهام؛ نمادهای وپست (پست بانک ایران)، سصوفی (سیمان صوفیان) و کزغال (زغال سنگ پروده طبس) بیشترین ورود پول حقیقی را دارند.

به گزارش اقتصادنیوز ، در 2 ساعت ابتدایی معاملات امروز، چهارشنبه 13 اسفندماه، برای چهاردهمین روز کاری متوالی شاهد خروج پول حقیقی از بازار هستیم. ارزش خالص تغییر مالکیت حقیقی به حقوقی کل بازار سهام تا این لحظه بالغ بر 331 میلیارد تومان است.

خروج پول حقیقی 

در معاملات امروز بیشترین خروج پول حقیقی را فملی (شرکت ملی صنایع مس ایران) دارد که ارزش تغییر مالکیت حقیقی به حقوقی آن بیش از 29 میلیارد تومان است. پس از فملی، بانک تجارت و شپنا بیشترین خروج پول حقیقی را دارند.

ورود پول حقیقی 

در سوی دیگر بازار نمادهای وپست (پست بانک ایران)، سصوفی (سیمان صوفیان) و کزغال (زغال سنگ پروده طبس) بیشترین ورود پول حقیقی را دارند. ورود پول حقیقی به نماد وپست بیش از 14 میلیارد تومان بوده و سصوفی 6 میلیارد تومان ورود نقدینگی داشته است. کزغال نیز با ورود بیش از 5 میلیارد تومان پول حقیقی مواجه است. 

بورس

نزول شاخص کل

شاخص کل بورس تهران تا این لحظه با بیش 6 هزار واحد ریزش در رقم یک میلیون و 179 هزار واحد قرار گرفته است. شاخص کل هم وزن نیز با 202 واحد ریزش به سطح 431 هزار و 431 واحد رسیده است. 

لیدرهای بازار

نماد‌های فملی، شستا و فارس بیش‌ترین اثر منفی را بر شاخص بورس دارند. در مقابل اپال، خاهن و برکت بیشترین اثر مثبت را بر شاخص کل دارند.

در جدول پرتراکنش‌ترین نمادهای بورس نیز برکت صدرنشین است و شستا و بوعلی در رتبه‌های بعدی هستند. در فرابورس نیز کزغال، بپیوند و وسپهر پرتراکنش‌‌ترین نمادها هستند. 

بورس

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما