اطلاعیه مهم درباره عرضه‌های بورس کالا

کدخبر: 398908
سرپرست مدیریت عملیات عرضه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه‌ای زمان‌بندی عرضه‌های این بورس در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ و نوروز ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

به گزارش اقتصادنیوز، بنابر اطلاعیه سرپرست مدیریت عملیات عرضه بورس کالای ایران، عرضه محصولات در روزهای پایانی سال 1399 و ایام نوروز سال 1400 (از هفتم تا یازدهم فروردین ماه) به شرح ذیل می باشد:

آخرین روز عرضه کلیه محصولات صنعتی، پتروشیمی و فرآورده های نفتی در سال 1399 تا روز سه شنبه 26 اسفند ماه خواهد بود.

بورس کالا

بدین ترتیب، آخرین معاملات ورق در تالار صنعتی و معدنی بورس کالا در روزهای شنبه 23 اسفند ماه و یکشنبه 24 اسفند ماه بوده و در معاملات شمش بلوم و تختال و معاملات میلگرد و تیرآهن به ترتیب در روزهای دوشنبه 25 اسفند ماه و 26 اسفند ماه پیگیری خواهند شد. در تالار پتروشیمی نیز محصولات غیر بهین یابی در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده و محصولات بهین یابی شامل پلی پروپیلن ها و پلی وینیل کلراید در روز دوشنبه هفته پیش رو و سایر پلیمرها و شیمیایی ها در روز سه شنبه عرضه خواهند شد.

گفتنی است، بورس کالا در روز 7 فروردین هیچ گونه عرضه ای نخواهد داشت و عرضه ورق در تالار صنعتی و معدنی در روز یکشنبه 8 فروردین، شمش بلوم در روز سه شنبه 10 فروردین و میلگرد و تیرآهن در روز چهارشنبه 11 فروردین خواهد بود.

عرضه اسلاک واکس و روغن مربوط به تالار فرآورده های نفتی به ترتیب در یکشنبه 8 فروردین و سه شنبه 10 فروردین و عرضه محصولات غیر بهین یابی در تالار پتروشیمی روز یکشنبه 8 فروردین خواهد بود. علاوه بر این عرضه محصولات پلیمری بهین یابی در تالار پتروشیمی روز سه شنبه 10 فروردین ماه و عرضه محصولات شیمیایی بهین یابی چهارشنبه 11 فروردین ماه است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما