بورس تهران در هفته‌ای که گذشت

7 روز خروج سرمایه متوالی از بورس

کدخبر: ۶۰۵۹۹۴
اقتصادنیوز: در مجموع کل هفته هزار و 264 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد و میانگین روزانه خروج پول حقیقی 253 میلیارد تومان بود که نسبت به هفته پیشین افت 33 درصدی داشته است.

به گزارش اقتصادنیوز ، در هفته‌ اخیر روند خروج سرمایه از بورس تهران تداوم داشت و شاهد خروج پول حقیقی در تمام روزهای معاملاتی بودیم. در اولین روز هفته 117 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد. رقم خروج پول حقیقی در روز یکشنبه 59 میلیارد تومان و روز دوشنبه 352 میلیارد تومان خارج شد. روز سه‌شنبه نیز رقم پول خروجی 464 میلیون تومان بود. 

در آخرین روز معاملاتی هفته شاهد خروج پول برای هفتمین روز کاری متوالی بودیم و ارزش تغییر مالکیت حقیقی به حقوقی بازار 272 میلیارد تومان بود. 

در مجموع کل هفته هزار و 264 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد و میانگین روزانه خروج پول حقیقی 253 میلیارد تومان بود که نسبت به هفته پیشین افت 33 درصدی داشته است. 

رکوردداران ورود و خروج پول حقیقی

روز شنبه نماد معاملاتی وبملت بیشترین خروج پول حقیقی را داشت. پس از بانک ملت، نمادهای فولاد، فملی، نوری و بپاس در رتبه‌های بعدی بودند. در مقابل نمادهای وتوصا، ثامان، حسینا، دامین و سفار بیشترین ورود پول را داشتند. 

روز یکشنبه نیز وبملت، خاور، وآیند، شاوان و فملی بیشترین خروج پول حقیقی را داشتند. در مقابل ثشاهد، چدن، سامان، ثپردیس و فسازان بیشترین ورود را ثبت کردند.

روز دوشنبه بیشترین خروج سرمایه به نمادهای ونوین، شبندر، سپید، بازرگام و ثفارس تعلق داشت. در سوی دیگر، نمادهای حفاری، وبملت، زملارد، وآیند و کحافظ بیشترین ورود را داشتند. در روز سه‌شنبه نیز بیشترین خروج به شبندر، شپنا، کرازی، بازرگام، وبملت و فولاد اختصاص داشت و وسدید، خودرو، نیان، وملی و حفاری بیشترین ورود را داشتند. 

در آخرین روز هفته نیز بیشترین خروج متعلق به شستا، ثفارس، وبملت، خساپا و فولاد بود و در سوی دیگر نیان، وآیند، سبهان، ساوه و ثرود بیشترین تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی را داشتند. 

020803

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید