گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بورس تهران در هفته اخیر؛

حبس معاملات بورس در رقم 2 همت+ نمودار

کدخبر: ۶۵۳۰۰۲
اقتصادنیوز: در هفته اخیر میانگین ارزش معاملات خرد سهام در سطح 2 هزار میلیارد تومان ماندگار بود.
حبس معاملات بورس در رقم 2 همت+ نمودار

به گزارش اقتصادنیوز، بازار سهام در این هفته با افت نسبی ارزش معاملات خرد سهام مواجه بود و میانگین ارزش معاملات خرد 6 درصد کاهش یافت. 

در اولین روز معاملات هفته اخیر ارزش معاملات خرد سهام به رقم 2 هزار و 10 میلیارد تومان کاهش یافت. روز یکشنبه ارزش معاملات خرد 2 هزار و 720 میلیارد تومان شد و روز دوشنبه به 2 هزار و 936 میلیارد تومان رسید. روز سه‌شنبه ارزش معاملات خرد به 3 هزار و 52  میلیارد تومان رسید. در روز چهارشنبه نیز ارزش معاملات خرد سهام با افت 15 درصدی به رقم 2 هزار و 603 میلیارد تومان رسید.

میانگین ارزش معاملات خرد بورس در هفته اخیر 2 هزار و 664 میلیارد تومان بود که نسبت به رقم 2 هزار و 837 میلیاردی هفته پیشین، افت 6 درصدی داشته است.

رکوردداران ارزش و حجم معاملات

در اولین روز هفته، نماد فولاد بیشترین ارزش معاملات را داشت و نمادهای وتجارت، شپنا، خودرو و وبملت در رتبه‌های بعدی بودند. 

نماد فولاد همچنین بیشترین حجم معاملات را داشت و نمادهای ذوب، وتجارت، وبملت و خودرو در رده‌های بعدی قرار داشتند. 

روز یکشنبه نیز وبملت، فولاد، خودرو، فملی و خگستر بیشترین ارزش معاملات و نمادهای ذوب، وبملت، شستا، خودرو و کرمان بیشترین حجم معاملات را داشتند.

روز دوشنبه نیز بیشترین ارزش معاملات به نمادهای وتجارت، فملی، زماهان، فولاد و کرومیت تعلق داشت. در جدول حجم معاملات نمادهای وتجارت، فاذر، وخارزم، ذوب و های‌وب صدرنشین بودند.  

روز سه‌شنبه بیشترین ارزش معاملات به نماد وبملت تعلق داشت و وتجارت، فولاد، وخارزم و خودرو در رتبه‌های بعدی بودند. بیشترین حجم معاملات نیز به وتجارت اختصاص داشت و وبملت، ذوب، وخارزم و شستا در پی آن بودند. 

در آخرین روز معاملاتی هفته، نمادهای وبملت، وتجارت، فملی، فولاد و وامید بیشترین ارزش و نمادهای وبملت، وتجارت، ذوب، شستا و وبصادر بیشترین حجم معاملات را داشتند. 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی