دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور اعلام کرد

برخورد با ناقضان چرخه تولید

کدخبر: 388146
اقتصادنیوز : اگر نگاه هر یک از دستگاه‌ها و به ویژه بانک ها به عدم تکمیل و یا راه اندازی واحدهای تولیدی باشد قطعا شرایط سرمایه گذاری در کشور دشوار خواهد شد و البته در این زمنیه با دستگاه‌هایی که همکاری نمی‌کنند نیز برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از شاتا؛ دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: فضای تعامل و همکاری در کارگروه‌های تسهیل و رفع موانع تولید حکمفرماست و در استان‌های کمتر برخوردار باید با جدیت بیشتری در زمینه تسهیل و رفع موانع تولید گام برداشته شود.

 

میثم زالی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید سیستان و بلوچستان که در محل استانداری سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار داشت: در صورتی که مشکلات در استان قابل رفع نباشد، ستاد تسهیل کشور آمادگی بررسی فوری و جدی مشکلات را دارد.

وی ادامه داد: فضای تعامل و همکاری در کارگروه‌های تسهیل و رفع موانع تولید حکمفرماست و در استان‌های کمتر برخوردار باید با جدیت بیشتری در زمینه تسهیل و رفع موانع تولید گام برداشته شود

زالی افزود: اگر نگاه هر یک از دستگاه‌ها و به ویژه بانک ها به عدم تکمیل و یا راه اندازی واحدهای تولیدی باشد قطعا شرایط سرمایه گذاری در کشور دشوار خواهد شد و البته در این زمنیه با دستگاه‌هایی که همکاری نمی‌کنند نیز برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت.

 

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما