زمینه ورود صنایع به میادین را فراهم می کنیم

کدخبر: 392655
اقتصادنیوز : امیدواریم بتوانیم در آینده با محوریت مجلس و کمیسیون صنایع برنامه ریزی درستی انجام دهیم و ظرفیت ها را به میدان بکشانیم.

با محوریت مجلس و کمیسیون صنایع ظرفیت ها را به میدان می کشانیم

رئیس کمیسیون صنایع گفت: امیدواریم بتوانیم در آینده با محوریت مجلس و کمیسیون صنایع که ما در خدمتتون هستیم برنامه ریزی درستی انجام دهیم و این ظرفیت ها را به میدان بکشانیم.

به گزارش اقتصادنیوز؛ عزت الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در  آئین رونمایی از نخستین منظومه فضایی ایران، ماهواره فضایی اروم ست که با حضور علی نیکزد، نائب رئیس مجلس و  جمعی از نمایندگان و مسئولان محلی در پارک علم و فناوری ارومیه برگزار شد گفت: با بها دادن به جوانان ما قله ها را در همه عرصه ها فتح خواهند کرد این درشان جمهوری اسلامی ایران نیست که جوانان آن در حوزه هایی همچون؛ انرژی هسته ای، نانو و بیو، سلول های بنیادی و همین هوا فضا قله ها را فتح کنند ولی در بخش های دیگر مشکل داشته باشیم و جوانان را در آن عرصه ها نبینیم.

اکبری تالارپشتی با تمجید از استعداد برادران آذری گفت: در سه دوره ای که در مجلس حضور داشتم و رئیس صنایع تهران بودم و در خدمت  برادران آذری هستیم بیشترین مشتریان ما بچه های آذری بودند بسیار با تقوا، با تعصب، بسیار فعال که کارهای بزرگی به اینها داده می شد که سریع به نتیجه می رسید این استعداد را در اینجا هم شاهد هستیم .

وی ادامه داد: در بازدید از واحدهای مختلف و واحدهای صنعتی می بینیم که دو جوان را به عنوان نخبه ویژه  معرفی می کنند که از جمله آن  قطعه سازی است، ما در زمینه قطعه سازی خیلی پیشرفت کرده ایم این همه امکانات را در ردیف بودجه ای می بینیم ولی از این مسئله تحقیقات غافل مانده ایم و بها داده نمی شود مگر جاهایی که خیلی ضروری است  ولی اینجاها مه خیلی فراتر است متاسفانه دیده نمی شود.

اکبری تالارپشتی در ادامه گفت : امیدواریم بتوانیم در آینده با محوریت مجلس و کمیسیون صنایع که ما در خدمتتون هستیم برنامه ریزی درستی انجام دهیم و این ظرفیت ها را به میدان بکشانیم.

رئیس کمیسیون صنایع  از اعلام آمادگی کمیسیون صنایع در خدمت به صنایع و تولید خبر داد و گفت : ما در کمیسیون صنایع اعلام آمادگی می کنیم درخدمتتون باشیم و جمع بندی مسائل به گونه ای باشد که آنجا  به قانون نیاز است به قانون تبدیل شود آنجا که لازم است نظارت کنیم حضور  پیدا کنیم.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما