کدخبر: ۳۲۸۲۹۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

ویروس کرونا چه تاثیری بر میزان تولید خودروسازان کشور داشته است؟

اقتصاد نیوز: احمد نعمت بخش دبیر انجمن خودروسازان ایران در خصوص تعطیلی خودروسازان کشور به علت شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا تا کنون باعث تعطیلی بنگاه های خودروسازی کشور نشده و خودروسازان با تمام توان در حال فعالیت هستند.

 به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خودروبانک، البته خودروسازان کشور به منظور جلوگیری از کرونا کارگران خود را ایزوله می کند و پرسنل با رعایت نکات بهداشتی مشغول کار هستند.دبیر انجمن خودروسازان کشور در ادامه افزود: به دلیل تحریم های آمریکا و توقف خطوط تولید خودروهای چینی و کاهش واردات قطعات از چین به علت شیوع ویروس کرونا، تیراژ تولید خودروها افت کرده است. میزان تولید خودروسازان کشور در گذشته به 2 هزار دستگاه در روز می رسید، اما در حال حاضر در ماه های پایانی سال میزان تولید خودروسازان به هزار و 600 دستگاه در روز کاهش پیدا کرده است.

توضیحات نعمت بخش درحالیست که سایپا اعلام کرده ساعات کاری پرسنل و شیفت های کاری سایپا بدین شکل شده که شیفت کاری اول از ساعت 7 صبح تا 13 و 30 دقیقه، شیفت کاری دوم از ساعت 13 و 30 دقیقه تا ساعت 20 و همچنین شیفت کاری سوم از ساعت 20 تا 45 دقیقه بامداد خواهد بود.

 

شما می توانید قیمت روز خودرو را از اینجا دنبال کنید.

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند