کدخبر: ۳۶۷۹۵۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

جزئیات قرعه کشی دو طرح فروش ایران خودرو؛

۳۱ هزار و ۴۵۰ متقاضی در فهرست برندگان قرعه کشی ایران خودرو

اقتصادنیوز : مراسم قرعه کشی دو طرح فروش ایران خودرو برگزار شد و براساس آن وضعیت ۳۱ هزار و ۴۵۰ متقاضی ثبت نام نهایی مشخص شد.

به گزارش اقتصادنیوز؛  در پنجمین مرحله از فروش فوق العاده و پیش فروش محصولات ایران خودرو  ۳۱ هزار و ۴۵۰ متقاضی تعیین تکلیف شدند که از این تعداد  ۹ هزار و ۴۵۰ ثبت نام کننده برای طرح فروش فوق العاده ثبت نام کرده بودند  و ۲۲ هزار دستگاه خودرو نیز برای پیش فروش یک ساله تعیین تکلیف شدند، همچنین براساس قوانین پیش فروش نیمی از هر ظرفیت نیز به عنوان ذخیره انتخاب شدند.

براساس اعلام شرکت ایران خودرو منتخبان تا پنج روز مهلت دارند تا نسبت به پرداخت وجه تعیین شده در بخشنامه فروش اقدام کنند و در صورت واریز نکردن، نفرات لیست ذخیره جایگزین آنان خواهند شد.

مشخصات نفرات منتخب، پس از تایید فرآیند قرعه کشی توسط نمایندگان نهادهای ناظر در سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir قرار خواهد گرفت؛ همچنین نتایج از طریق پیامک به برگزیدگان اعلام خواهد شد.

  در پنجمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو در مجموع 12 محصول در نظر گرفته شده بود که چهار محصول پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار، پژو ۲۰۷ دستی و سمند ال.ایکس و در طرح پیش فروش یک ساله نیز هشت محصول پارس با موتور TU5، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ دو، سمند LX، پژو ۲۰۷ دستی هاچ بک، سورن پلاس، دنا پلاس و رانا پلاس به متقاضیان عرضه شده است. موعد تحویل خودروهای طرح فروش فوق العاده حداکثر ۹۰ روز و طرح پیش فروش تیر و مرداد سال ۱۴۰۰ خواهد بود.

 

این مطلب برایم مفید است
137 نفر این پست را پسندیده اند