جزئیات قرعه کشی طرح فروش فوق العاده 8 محصول سایپا؛

7 هزار خودرو برای برندگان قرعه کشی سایپا

کدخبر: 368323
پنجمین مراسم قرعه کشی طرح فروش فوق العاده 8 محصول سایپا برگزار شد. در این مرحله ۷۲۴ هزار و ۶۸۴ نفر شرکت کردند که ۷۱۷ هزار و ۹۹۷ نفر واجد شرایط شناخته شدند.

به گزارش اقتصادنیوز؛ ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۷ هزار خودرو است و براساس قانون ۷هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند، اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا چهارشنبه حدود ساعت 12 ظهر فردا (چهارشنبه) در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

 در این طرح « ۵۰۰  دستگاه خودرو تیبا صندوق دار»، «هزار دستگاه تیبا2»،«۵۰۰دستگاه ساینا»،« هزار دستگاه سایپا  151 » ،« ۳۰۰ دستگاه نیسان تک سوز»،« ۱۸۰۰دستگاه نیسان تک سوز آپشنال»، «۱۸۰۰ دستگاه نیسان دوگانه سوز» و« ۱۰۰ دستگاه پادرا پلاس» برای متقاضیان در نظر گرفته شده است.

 گروه خودروسازی سایپا برای برای منتخبین طرح فروش فوق العاده پیامک ارسال می کند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت نام کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند. منتخبین فرصت دارند که تا 72 ساعت بعد از اعلام نتایج نسبت به پرداخت علی الحساب بر اساس خودرویی که درخواست دادند، واریز وجه انجام دهند.

 

source: اقتصادنیوز
تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید