کدخبر: ۳۶۸۵۸۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

اعلام فهرست نهایی قرعه کشی سایپا

اقتصادنیوز : اسامی برندگان قرعه کشی سایپا اعلام شد، برندگان این مرحله از قرعه کشی ۷۲ ساعت فرصت دارند تا کل مبلغ قیمت خودرو برای نهایی شدن ثبت نام خود را پرداخت کنند.

به گزارش اقتصادنیوز؛ به گفته مسئولین شرکت سایپا ثبت نام کنندگان جهت مشاهده نتایج قرعه کشی تنها به سایت رسمی شرکت سایپا https://saipa.iranecar.com/list مراجعه کنند؛ چرا که در مراحل قبلی پیامک برنده شدن برای برخی از ثبت نام کنندگان ارسال نشده بود که این امر موجب حذف برخی از برندگان قرعه کشی شده بود. برندگان این مرحله از قرعه کشی 72 ساعت فرصت دارند تا کل مبلغ خودرو را برای نهایی شدن درخواست خود را پرداخت کنند در غیر این صورت برندگان لیست رزو جایگیزن آنها خواهد شد.

در این مرحله از پیش فروش سایپا « ۵۰۰  دستگاه خودرو تیبا صندوق دار»، «هزار دستگاه تیبا2»،«۵۰۰دستگاه ساینا»،« هزار دستگاه سایپا  151 » ،« ۳۰۰ دستگاه نیسان تک سوز»،« ۱۸۰۰دستگاه نیسان تک سوز آپشنال»، «۱۸۰۰ دستگاه نیسان دوگانه سوز آپشنال» و« ۱۰۰ دستگاه پادرا آپشنال» برای متقاضیان در نظر گرفته شده است. در این مرحله از طرح پیش فروش سایپا ۷۲۴ هزار و ۶۸۴ نفر شرکت کردند که ۷۱۷ هزار و ۹۹۷ نفر واجد شرایط شناخته شدند، با این شرایط می توان گفت 9 درصد از متقاضیان فاقد شرکت در قرعه کشی شناخته شدند.

 

 

 

این مطلب برایم مفید است
38 نفر این پست را پسندیده اند