پرتیراژهای سایپا امروز با چه قیمتی معامله شدند+ جدول

کدخبر: 377889
اقتصادنیوز: : خودروهای پرتیراژ سایپا امروز 18 آذر ۱۳۹۹ بدون تغییر نسبت به روز گذشته معامله شدند؟

به گزارش اقتصادنیوز؛ رصد بازار خودروهای پرتیراژ سایپا نشان دهنده آن است که با توجه به عدم تغییر قیمت دلار امروز بازار خودرو روند ثبات را پیش گرفت و محصولات پرتیراژ این شرکت بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته در بازار معامله شدند.

از جمله محصولات سایپا که امروز در بازار مورد ارزیابی قرار  داده‌ایم، می توان به «پراید 111»، «پراید 131»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان پرتیراژها در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

«تیبا صندوقدار» با توجه به قیمتی که در بازار عرضه می شود توانسته نظر متقاضیان را به خود جلب کند. براساس ارزیابی بازار این خودرو نیز همانند روز گذشته و با محدوده قیمت 118 میلیون‌تومان خرید و فروش شد.

پراید 131 که مدت ها است با وجود آنکه تولید آن متوقف شده و همچنان عنوان خودرو ارزان را برای خود حفظ کرده است امروز بدون تغییر و با قیمت 107 میلیون تومان در بازار داد و ستد شد. این خودرو با توجه به قیمت پایین خود نسبت به سایر محصولات موجود در بازار توانسته طرفداران خاص خود را داشته باشد.

اما قیمت مدل هاچ‌بک پراید یا همان «پراید 111» نیز امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته با قیمت 130 میلیون تومان در بازار معامله شد.  تولید این خودرو نیز همانند پراید 131 متوقف شده اما این خودرو با توجه به قیمت و اسپرت بودن آن همچنان متقاضیان بسیاری دارد، این امر موجب شده تا این خودرو در بازار در رده خودروهای پرطرفدار قرار گیرد.

«تیبا2» معمولی دیگر محصول سایپا نیز با توجه به اینکه در رده خودروهای هاچ بک قرار دارد طرفداران خاص خود را دارد، این خودرو همانند روز گذشته با قیمت 128 میلیون تومان معامله شد.

«ساینا» هم که به لحاظ قیمتی و حتی فرمی هم تراز تیبا است نیز امروز با قیمت 130 میلیون تومان در بازار معامله شد .

سایپا 22

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما