بازار پرتیراژ ایران خودرو امروز نزولی شد + جدول

کدخبر: 378889
اقتصادنیور : پس از پنج روز ثبات قیمت بازار خودروهای پرتیراژ ایران خودرو امروز 23 آذر شکل نزولی به خود گرفت؛‌ بطوریکه تمام محصولات پرتیراژ این شرکت امروز نسبت به روز گذشته افت 3 تا 17 میلیون تومانی را ثبت کردند.

به گزارش اقتصادنیوز؛ رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که کمترین افت قیمت امروز به «سورن رسید» و «پژو 206 صندوقدار» نیز با افت 17 میلیون تومانی بالاترین افت قیمت را تجربه کردند.

در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو  خودروهایی مانند« پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار»، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF7»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته اند نظرخریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.

قیمت محصولات پرتیراژ ایران خودرو

براساس رصد بازار محصول پرطرفدار خانواده «پژو 206 تیپ دو» که با توجه به رنج قیمتی و اسپرت بودن آن در میان محصولات پرطرفدار این گروه قرار دارد امروز نسبت به روز گذشته چهار میلیون تومان ارزان تر شد و در بازار 195 میلیون تومان قیمت خورد .

«پژو 206 تیپ 5»  هم امروز با قیمت 250 میلیون تومان خرید و فروش شد و نسبت به روز گذشته افت 9 میلیونی قیمت را تجربه کرد.

«پژو 206 صندوقدار» دیگر محصول این خانواده  امروز رکورددار افت قیمت در میان پرتیراژهای ایران خودرو شد و با افت 17 میلیون تومانی نسبت به روز گذشته در بازار با قیمت 230میلیون تومان خرید و فروش شد.  

از خانواده سمند نیز « سمند LX » هم امروز در بازار با محدوده قیمتی 174 میلیون تومان در بازار قیمت خورد و نسبت به روز گذشته افتی 14 میلیون تومانی را تجربه کرد؛ این خودرو با موتور EF7 نیز بدون آپشن با قیمت حدود 195 میلیون تومان و 10 میلیون ارازن تر از روز گذشته در بازار قیمت گذاری شد. .

از دیگر محصولات این خانواده می‌توان به «سمند سورن» اشاره کرد، این خودرو که بسیار محدود در بازار عرضه می شود . تقریبا بیشتر نمایندگی های ایران خودرو این خودرو را عرضه نمی کردند و از محدوده قیمتی آن نیز اطلاعی نداشتند اما نمایشگاه های  اتومبیل  امروز این خودرو را با قیمت 240 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری کردند که سه میلیون تومان ارزان تر روز گذشته بوده است.

ایران 23

 

 

تیتر یک
  • بسته خبری بورسی ۱۴ اسفند ۹۹

    اقتصادنیوز: دو موضوع پیچیدگی‌های تحولات احیای برجام و سرنوشت لوایح FATF برای بورس بازان اهرم سیگنال‌دهنده مهمی ارزیابی …

از دست ندهید
بلیط هواپیما