قیمت محصولات پرتیراژ سایپا در بازار + جدول

کدخبر: 379146
اقتصادنیوز : امروز 24 آذر ۹۹ محصولات پرتیراژ سایپا هم هماننده ایران خودرو نسبت به روز گذشته ثبات قیمت را تجربه کردند.

به گزارش اقتصادنیوز؛ از جمله محصولات سایپا که امروز در بازار مورد ارزیابی قرار  داده‌ایم، می توان به «پراید 111»، «پراید 131»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان پرتیراژها در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

کاهش تقاضا در بازار یکی از دلایلی است فعالان بازار خودرو ثبات  در بازار خودرو را به آن نسبت می دهند. به گفته فعالان بازار خودرو«الزام خودروسازان برای تحویل تمام خودروهای مستقر در پارکینگ ها»، «شدت گرفتن زمزمه های واردات خودرو» و «بلاتکلیفی در نحوه عرضه خودرو در بازار» از جمله دلایلی هستند که موجب شده تا متقاضیان خودروهای داخلی فعلا دست از خرید بکشند.

قیمت پرتیراژهای سایپا در بازار

براساس ارزیابی بازار خودرو «پراید 131» که مدت ها است با وجود آنکه تولید آن متوقف شده و همچنان عنوان خودرو ارزان را برای خود حفظ کرده است امروز بدون تغییر و با قیمت 107 میلیون تومان در بازار داد و ستد شد. این خودرو با توجه به قیمت پایین خود نسبت به سایر محصولات موجود در بازار توانسته طرفداران خاص خود را داشته باشد.

اما قیمت مدل هاچ‌بک پراید یا همان «پراید 111»  امروز چهار میلیون تومان ارزان تر نسبت به روز گذشته در بازار قیمت خورد و با قیمت 126 میلیون تومان در بازار معامله شد.  تولید این خودرو نیز همانند پراید 131 متوقف شده اما این خودرو با توجه به قیمت و اسپرت بودن آن همچنان متقاضیان بسیاری دارد، این امر موجب شده تا این خودرو در بازار در رده خودروهای پرطرفدار قرار گیرد.

«تیبا2 معمولی» دیگر محصول سایپا نیز با توجه به اینکه در رده خودروهای هاچ بک قرار دارد طرفداران خاص خود را دارد، امروز بالاترین افت قیمت را تجربه کرد با کاهش 7 میلیونی قیمت نسبت به روز گذشته با قیمت 121 میلیون تومان معامله شد. «تیبا صندوقدار» نیز با توجه به قیمتی که در بازار عرضه می شود توانسته نظر متقاضیان را به خود جلب کند. براساس ارزیابی بازار این خودرو نیز همانند روز گذشته و با محدوده قیمت 118 میلیون‌تومان خرید و فروش شد.

«ساینا» هم که به لحاظ قیمتی و حتی فرمی هم تراز تیبا است نیز امروز در بازار افتی دو میلیون تومانی را تجربه کرد و با قیمت 128 میلیون تومان در بازار معامله شد .

سایپا 24_

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما