افت قیمت در بازار پرتیراژهای ایران خودرو + جدول

کدخبر: 379372
اقتصادنیوز : امروز 25 آذر 99 محصولات پرتیراژ ایران خودرو نیز همانند سایپایی‌ها با افت قیمت در بازار معامله شدند.

به گزارش اقتصادنیوز؛ رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که محصولات ایران خودرو امروز افت 3 تا 7 میلیون تومانی در بازار داشته اند. ارزیابی ها نشان دهنده آن است در کنار محصولاتی که افت قیمت در بازار داشته اند سه خودرو «سمند LX » معمولی و با موتور EF7 و «پژو 206 صندوقدار» امروز را نسبت به روز گذشته بدون تغییر به پایان رساندند.

فعالان بازار خودرو معتقدند نبود تقاضا در بازار عمده دلیلی است که این روزها شاهد افت قیمت خودرو در بازار هستیم از سوی دیگر طی ماههای گذشته قیمت خودرو همواره با افزایش مواجه بوده و حال این روند شکل معکوس به خود گرفته است.

در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو  خودروهایی مانند« پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار»، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF7»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته اند نظرخریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.

قیمت محصولات پرتیراژ ایران خودرو

براساس رصد بازار محصول پرطرفدار خانواده «پژو 206 تیپ دو» که با توجه به محدوده قیمتی و اسپرت بودن آن در میان محصولات پرطرفدار این گروه قرار دارد امروز نسبت به روز گذشته هفت میلیون تومان ارزان‌تر شد و در بازار 188 میلیون تومان قیمت خورد .

«پژو 206 تیپ 5»  هم دیروز با قیمت 250 میلیون تومان در بازار خرید و فروش شد امروز در بازار 247 میلیون تومان قیمت خورد.

«پژو 206 صندوقدار» دیگر محصول این خانواده  امروز نسبت به روز گذشته تغییری قیمتی در بازار نداشت و با قیمت 230میلیون تومان خرید و فروش شد.

از خانواده سمند نیز «سمند LX » هم امروز در بازار با محدوده قیمتی 174 میلیون تومان در بازار قیمت خورد ؛ این خودرو با موتور EF7 نیز بدون آپشن با قیمت حدود 195 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد.

از دیگر محصولات این خانواده می‌توان به «سمند سورن» اشاره کرد، این خودرو که بسیار محدود در بازار عرضه می شود . تقریبا بیشتر نمایندگی های ایران خودرو این خودرو را عرضه نمی کردند و از محدوده قیمتی آن نیز اطلاعی نداشتند اما نمایشگاه های  اتومبیل  امروز این خودرو را با قیمت 237 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری کردند که سه میلیون تومان ارزان تر روز گذشته بوده است.

3

 

 

تیتر یک
  • پیش بینی روند بازار ارز در ۲۸ اردبیهشت

    اقتصاد نیوز:برخی از معامله گران انتظار نوسان قیمت دلار بین دو کانال ۲۲ و ۲۳ هزار تومانی را دارند. این در حالی است که…

از دست ندهید
بلیط هواپیما