206 در بازار گران شد

رشد قیمت محصولات ایران خودرو در بازار + جدول

کدخبر: 381733
اقتصادنیوز : بازار پرتیراژ های ایران خودرو امروز اولین روز هفته را با رشد قیمت آغاز کردند.

 به گزارش اقتصادنیوز؛ رشد قیمت محصولات پرتیراژهای ایران خودرو امروز به یک تا چهار میلیون رسید و 206 تیپ دو رکورد افزایش قیمت نسبت به روز گذشته را زد.

به گفته فعالان بازار خودرو نوسان اندک قیمت در بازارهای لیدر به خصوص بازار ارز و افزایش اندک  قیمت دلار در روزهای آخر هفته گذشته عمده دلیلی است که موجب شد تا بازار خودرو رشد قیمت را تجربه کند.

از سوی دیگر فعالان بازار خودرو معتقدند نبود تقاضا در بازار موجب شده تا بازار خودرو در رکود به سر ببرد و تغییر در قیمت نه به دلیل تقاضا که به دلیل سایر عوامل بیرونی رخ می دهد.

در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو  خودروهایی مانند« پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار»، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF7»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته اند نظرخریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.

قیمت محصولات پرتیراژ ایران خودرو

رصد بازار از رشد چهار میلیونی 206 تیپ دو در بازار حکایت دارد؛ بطوریکه این خودرو امروز در 183 میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

«پژو 206 تیپ دو» محصول پرطرفدار خانواده که با توجه به محدوده قیمتی و اسپرت بودن آن در میان محصولات پرطرفدار این گروه قرار دارد. اما «پژو 206 تیپ 5» نیز از رشد قیمت بی نصیب نبود و امروز رشد دو میلیونی قیمت را تجربه کرد و در بازار با قیمت 246 میلیون تومان عرضه شد.

«پژو 206 صندوقدار» دیگر محصول این خانواده  امروز نسبت افزایش دو میلیونی قیمت را تجربه کرد و  232 میلیون تومان خرید و فروش شد.

از خانواده سمند نیز «سمند LX » هم امروز در بازار با محدوده قیمتی 175 میلیون تومان در بازار قیمت خورد ؛ این خودرو با موتور EF7 نیز بدون آپشن با قیمت حدود 196 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شدکه با توجه به قیمت های روز گذشته می توان گفت این دو خودرو هر یک رشد یک میلیونی قیمت را تجربه کرده اند.

از دیگر محصولات این خانواده می‌توان به «سمند سورن» اشاره کرد، این خودرو که بسیار محدود در بازار عرضه می شود . تقریبا بیشتر نمایندگی های ایران خودرو این خودرو را عرضه نمی کردند و از محدوده قیمتی آن نیز اطلاعی نداشتند اما نمایشگاه های  اتومبیل  امروز این خودرو با قیمت 237 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری کردند .

ایران 6

 

تیتر یک
  • تورم تولید کننده در همسایگی ۱۰۰ درصد قرار گرفت

    تورم تولیدکننده بخش صنعت در سال ۹۹ به رکورد خود در دهه ۹۰ رسید. این اتفاق چه تاثیری را بر قدرت خرید مردم در سال ۱۴۰۰…

از دست ندهید
بلیط هواپیما